Результати виборів до сільських та селищних рад району

Результати виборів депутатів до Кам'янка-Бузької районної ради

25 жовтня 2015 року відбулися чергові місцеві вибори депутатів та голів рад міських, селищних та сільських рад. Пропонуємо переглянути результати виборів голів та депутатів сільських та селищних рад Кам’янка-Бузького району.

Для швидкої навігації, оберіть потрібну вам раду:

Добротвірська селищна рада

Голова:

Ніколаєв Роман Ігорович Самовисування Громадянин України, народився 27.01.1973 р., освіта вища, безпартійний, Добротвірська селищна рада, Селищний голова, місце проживання: смт Добротвір Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Слюз Ольга Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 22.07.1978 р., освіта вища, безпартійна, Добротвірська міська лікарня, Головна медична сестра, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
2 Круглянко Людмила Миколаївна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 05.10.1961 р., освіта вища, безпартійна, Добротвірська міська лікарня, Головний лікар, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
3 Шмат Ірина Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 07.11.1960 р., освіта вища, безпартійна, Добротвірська селищна рада, Секретар, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
4 Гоц Любов Іллівна Самовисування Громадянка України, народилася 01.04.1971 р., освіта вища, безпартійна, ДТЕК Добротвірська ТЕС, Апаратник ХВО, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
5 Браташ Сергій Богданович Самовисування Громадянин України, народився 29.01.1974 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК Добротвірська ТЕС, Начальник зміни КТЦ, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
6 Яцик Людмила Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 06.03.1982 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, ДКП ” ПОЖ”, Прибиральниця території, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
7 Жуковська Марія Йосипівна Самовисування Громадянка України, народилася 12.08.1973 р., освіта вища, безпартійна, Агенція регіонального розвитку Кам’янка – Бузького р- ну, Керівник проектів та програм, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл. Львівської області
8 Маїк Руслан Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 14.09.1970 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Приватний підприємець, Керівник, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
9 Кравець Ігор Євгенійович Самовисування Громадянин України, народився 21.04.1962 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК Добротвірська ТЕС, Начальник ЦТОіПУ, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
10 Головацька Стефанія Стефанівна політична партія Народний Рух України Громадянка України, народилася 06.01.1955 р., освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
11 Хімка Петро Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 12.07.1978 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК Добротвірська ТЕС, Начальник зміни ПТУ, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
12 Лепех Галина Степанівна Самовисування Громадянка України, народилася 09.10.1972 р., освіта вища, безпартійна, ДТЕК Добротвірська ТЕС, Головний фахівець ВУКП, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
13 Семиков Володимир Федорович Самовисування Громадянин України, народився 25.06.1972 р., освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
14 Сологуб Ганна Ярославівна Самовисування Громадянка України, народилася 06.09.1958 р., освіта вища, безпартійна, Пенсіонер, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
15 Гнатів Роман Іванович Самовисування Громадянин України, народився 24.01.1975 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК Добротвірська ТЕС, Майстер ЦТОіПУ, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
16 Кравець Володимир Юрійович Самовисування Громадянин України, народився 13.08.1985 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК Добротвірська ТЕС, Газозварник, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
17 Шмат Денис Анатолійович Самовисування Громадянин України, народився 29.07.1986 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК Добротвірська ТЕС, Начальник відділу екології, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
18 Шкарабан Любов Зіновіївна Самовисування Громадянка України, народилася 25.04.1984 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
19 Корінець Дмитро Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 11.10.1966 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ДТЕК Добротвірська ТЕС, Старший машиніст енергоблоків КТЦ, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
20 Федина Андрій Васильович Самовисування Громадянин України, народився 01.01.1983 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК Добротвірська ТЕС, Провідний інженер відділу із закупівель, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
21 Шуляк Анатолій Сергійович Самовисування Громадянин України, народився 19.11.1968 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК Добротвірська ТЕС, Голова профспілки, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
22 Роїк Ярослав Васильович Самовисування Громадянин України, народився 19.07.1976 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, Керівник, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.

Запитівська селищна рада

Голова:

Федейко Юрій Федорович Самовисування Громадянин України, народився 09.04.1961 р., освіта вища, безпартійний, Запитівська селищна рада, Голова, місце проживання: смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Галамага Мирослава Павлівна Самовисування Громадянка України, народилася 31.03.1976 р., освіта вища, безпартійна, Львівський професійний ліцей побутвого обслуговування, Майстер виробни чого навчання, місце проживання: смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
2 Петрина Олег Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 26.10.1974 р., освіта загальна середня, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
3 Вовк Орест Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 06.02.1970 р., освіта вища, безпартійний, Запитівська ЗОШ І-ІІІст, Вчитель, місце проживання: смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
4 Білевич Володимир Степанович Самовисування Громадянин України, народився 03.04.1960 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Львівська обласна клінічна лікарня, Зубний технік, місце проживання: смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
5 Козак Василь Іванович Самовисування Громадянин України, народився 25.04.1955 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
6 Бокало Галина Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 13.06.1964 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Запитівська селищна рада, Секретар, місце проживання: смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
7 Назаркевич Тарас Богданович Самовисування Громадянин України, народився 09.04.1979 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
8 Звір Богдан Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 18.11.1988 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
9 Пузанов Юрій Олексійович Самовисування Громадянин України, народився 16.04.1964 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ПАТ “Нафтогазбуд”, Начальник охорони, місце проживання: смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
10 Дзендзелюк Михайло Олексійович Самовисування Громадянин України, народився 21.02.1956 р., освіта вища, безпартійний, ТЦ “Марія”, Директор, місце проживання: смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
11 Дідич Андрій Мар’янович Самовисування Громадянин України, народився 28.03.1948 р., освіта вища, безпартійний, Львівська телерадіомовна компанія, Директор Львівського радіо, місце проживання: смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
12 Ярошик Оксана Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 19.06.1976 р., освіта вища, безпартійна, Новояричівська селищна рада, Землевпорядник, місце проживання: смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
13 Флис Ярослав Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 11.06.1961 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
14 Іванов Любомир Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 25.06.1983 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Новояричівська селищна рада

Голова:

Кулик Роман Дмитрович Політична партія “Громадянська позиція” Громадянин України, народився 31.07.1950 р., освіта вища, безпартійний, Новояричівська сільська рада, Селищний голова, місце проживання: смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Лучкевич Костянтин Мирославович Самовисування Громадянин України, народився 30.06.1982 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працюю, місце проживання: смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
2 Маланчук Ірина Нестерівна Самовисування Громадянка України, народилася 01.02.1969 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, ТзОВ ” Старояричівське АТ П-1″, бухгалтер, місце проживання: смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
3 Пиянзіна Ніна Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 26.07.1958 р., освіта вища, безпартійна, КП ЛОР аптека, Гол. бухгалтер, місце проживання: смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
4 Балабух Віра Олександрівна Самовисування Громадянка України, народилася 29.03.1963 р., освіта загальна середня, безпартійна, Новояричівсь-ка селищ-на рада, секретар, місце проживання: смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
5 Салтикова Оксана Ярославівна Самовисування Громадянка України, народилася 01.04.1978 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Новояричівська райлікарня, медсестра, місце проживання: смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
6 Сухович Віталій Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 24.03.1974 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працюю, місце проживання: смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
7 Білецький Андрій Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 26.09.1970 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підп-риє-мець, Приватний підприємець, місце проживання: смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
8 Тарнавський Олег Петрович Самовисування Громадянин України, народився 19.08.1967 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Новояричівська місцева пожежна охорона, Начальник, місце проживання: смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
9 Костечко Олег Ярославович Самовисування Громадянин України, народився 06.01.1990 р., освіта вища, безпартійний, Фірма ” Баядера Логістик”, Торговий агент, місце проживання: смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
10 Левицький Тарас Олегович Самовисування Громадянин України, народився 10.02.1983 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підп-риє-мець, підприємець, місце проживання: смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
11 Лисяк Іван Дмитрович Самовисування Громадянин України, народився 09.10.1979 р., освіта загальна середня, безпартійний, ТзОВ” ДЕН-сервіс”, механік, місце проживання: смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
12 Своринь Ігор Андрійович Самовисування Громадянин України, народився 03.03.1957 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ПАТ “Львівгаз”, Слюсар, місце проживання: смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
13 Пришляк Ігор Теодозійович Самовисування Громадянин України, народився 22.10.1981 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
14 Білик Зіновій Петрович Самовисування Громадянин України, народився 08.06.1956 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ТОВ “Ярич”, Головний механік, місце проживання: смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Банюнинська сільська рада

Голова:

Дякун Леся Мартинівна Самовисування Громадянка України, народилася 01.08.1962 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Банюнин, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Процик Михайло Григорович Самовисування Громадянин України, народився 24.05.1959 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Банюнин, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
2 Тимчишин Надія Григорівна ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянка України, народилася 01.03.1965 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Банюнин, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
3 Хуткий Тарас Ігорович Самовисування Громадянин України, народився 08.09.1989 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Банюнин, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
4 Дубчак Галина Павлівна Самовисування Громадянка України, народилася 18.02.1985 р., освіта вища, безпартійна, в декретній відпустці, місце проживання: с.Банюнин, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
5 Соколовський Богдан Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 02.09.1957 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, пожарна охорона в смт. Новий Яричів, старший водій, місце проживання: с.Банюнин, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
6 Тарапата Богдан Ярославович Самовисування Громадянин України, народився 14.04.1972 р., освіта вища, безпартійний, власне господарство, місце проживання: с.Банюнин, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
7 Якимів Андрій Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 13.12.1976 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, підприємницька діяльність, місце проживання: с.Банюнин, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
8 Пецух Русланна-Ганна Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 04.05.1984 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Банюнин, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
9 Прийма Володимир Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 11.03.1969 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Банюнин, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
10 Романів Андрій Іванович Самовисування Громадянин України, народився 09.03.1971 р., освіта вища, безпартійний, заступник начальника Буської ОДПІ, місце проживання: с.Банюнин, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
11 Бойко Андрій Богданович Самовисування Громадянин України, народився 24.01.1978 р., освіта вища, безпартійний, підприємницька діяльність, місце проживання: с.Банюнин, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
12 Пришляк Ганна Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 21.02.1967 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Банюнинська ЗОШ I-II ст., вчитель початкових класів, місце проживання: с.Банюнин, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.

Батятицька сільська рада

Голова:

Браташ Ольга Володимирівна Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ” Громадянка України, народилася 29.01.1980 р., освіта вища, член Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Батятичі, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Зборовський Ігор Андрійович Самовисування Громадянин України, народився 28.06.1969 р., освіта вища, безпартійний, управління ветеринарної медицини, заступник начальника управління ветеринарної медицини в Кам’янка – Бузькому районі, місце проживання: с.Батятичі, Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл
2 Василькевич Іван Ярославович Самовисування Громадянин України, народився 05.07.1978 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ПП Василькевич, приватний підприємець, місце проживання: с.Батятичі Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
3 Куровець Євгенія Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 28.04.1953 р., освіта вища, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: с.Батятичі Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
4 Призначено повторне голосування
5 Павлина Роман Васильович Самовисування Громадянин України, народився 13.05.1963 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ТзОВ “ЕКОМІТ”, охоронець, місце проживання: м.Кам’янка – Бузька Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
6 Призначено повторне голосування
7 Кушка Оксана Богданівна Самовисування Громадянка України, народилася 27.10.1988 р., освіта вища, безпартійна, ТзОВ “Агро ЛВ Лімітед”, обліковець, місце проживання: с.Батятичі Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
8 Маїк Оксана Казимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 03.06.1977 р., освіта вища, безпартійна, відділ освіти Кам’янка – Бузької РДА, бухгалтер, місце проживання: с.Батятичі Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
9 Гриниха Василь Богданович Самовисування Громадянин України, народився 24.07.1976 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ФГ “Нива”, головний інженер, місце проживання: с.Батятичі Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
10 Луківський Андрій Васильович Самовисування Громадянин України, народився 16.12.1980 р., освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, ПП Луківський, приватний підприємець, місце проживання: с.Батятичі Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
11 Стельмах Михайло Іванович Самовисування Громадянин України, народився 18.10.1956 р., освіта вища, безпартійний, ОДГ ПАТ “Львівобленерго”, диспетчер, місце проживання: с.Батятичі Кам’янка – Бузький р-н., Львівська обл.
12 Андрущишин Роман Дмитрович Самовисування Громадянин України, народився 26.12.1982 р., освіта вища, безпартійний, ПП “Мейвуд”, технолог, місце проживання: с.Батятичі Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
13 Гриниха Андрій Богданович Самовисування Громадянин України, народився 14.12.1973 р., освіта загальна середня, безпартійний, ФГ “Нива”, голова, місце проживання: с.Батятичі Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.
14 Курочка Ірина Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 17.10.1982 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, ПП Марчишин В.І., бухгалтер, місце проживання: с.Батятичі Кам’янка – Бузький р-н, Львівська обл.

Великоколоднівська сільська рада

Голова:

Деркач Ярослав Степанович Самовисування Громадянин України, народився 06.12.1974 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Велике Колодно, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Лоза Роман Зіновійович Самовисування Громадянин України, народився 28.11.1994 р., освіта загальна середня, безпартійний, Національний університет “Львівська Політехніка”, студент, місце проживання: с.Велике Колодно, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
2 Димар Марія Романівна Самовисування Громадянка України, народилася 07.04.1972 р., освіта вища, безпартійна, Великоколоднівська СР, секре тар, місце проживання: с.Велике Колодно, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
3 Гренюх Ольга Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 20.08.1961 р., освіта вища, безпартійна, Великоколоднівська СР, землепорядник, місце проживання: с.Велике Колодно, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
4 Кравець Галина Романівна Самовисування Громадянка України, народилася 03.05.1983 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Агро АВ “Лімітед”, інженер-землепорядник, місце проживання: с.Велике Колодно, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
5 Бабій Михайло Степанович Самовисування Громадянин України, народився 31.07.1985 р., освіта вища, безпартійний, Вирівська дільниця ветеринарної медицини, вет лікар, місце проживання: с.Велике Колодно, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
6 Шостак Надія Степанівна Самовисування Громадянка України, народилася 03.03.1988 р., освіта вища, безпартійна, Великоколоднівський НВК, вчи тель, місце проживання: с.Велике Колодно, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
7 Наум Петро Іванович Самовисування Громадянин України, народився 09.12.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Новий Став, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
8 Макар Ольга Олексіївна Самовисування Громадянка України, народилася 23.04.1981 р., освіта вища, безпартійна, Кам’янка-Бузька ЦРЛ, лікар-бактеріолог, місце проживання: с.Новий Став, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
9 Лоза Павло Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 21.08.1981 р., освіта вища, безпартійний, Кам’янка-Бузький районний відділ міліції, заступник начальника кримінальної міліції, місце проживання: с.Новий Став, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
10 Вовк Богдан Петрович Самовисування Громадянин України, народився 27.10.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Агро АВ “Лімітед”, тракторист, місце проживання: с.Печихвости, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
11 Калатало Богдан Степанович Самовисування Громадянин України, народився 12.09.1966 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Агро АВ “Лімітед”, тракторист, місце проживання: с.Велике Колодно, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
12 Юркевич Андрій Іванович політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода” Громадянин України, народився 07.01.1961 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ “КРОНО-УКРАЇНА”, електрик, місце проживання: с.Печихвости, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
13 Назаркевич Богдан Тимофійович Самовисування Громадянин України, народився 12.02.1954 р., освіта вища, безпартійний, Фермерське господарство “Збіч”, голова фермерського господарства, місце проживання: с.Честині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
14 Мазуркевич Богдан Васильович Самовисування Громадянин України, народився 13.09.1958 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Магазин “Надія”, приватний підприємець, місце проживання: с.Честині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Великосілківська сільська рада

Голова:

Стефанюк Володимир Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 17.02.1972 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Великосіл ківська сільська рада, сільський голова, місце проживання: с.Великосілки, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Секретар Лариса Ярославівна Самовисування Громадянка України, народилася 23.10.1962 р., освіта вища, безпартійна, Великосіл- ківська сільська рада, спеціаліст по бух. обліку, місце проживання: с.Великосілки, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
2 Новосад Анна Олександрівна Самовисування Громадянка України, народилася 25.10.1986 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, ТВБВ 10013/0284, конт ролеркасир, місце проживання: с.Великосілки, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
3 Кашуба Петро Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 12.07.1960 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Великосілки, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
4 Холодницька Лариса Павлівна Самовисування Громадянка України, народилася 17.04.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Великосіл-ківський НВК “ЗОЗ I-III ст..-ДЗ”, кухар, місце проживання: с.Великосілки, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
5 Нос Руслана Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 27.04.1971 р., освіта загальна середня, безпартійна, ПП “Монарх”, кондитер, місце проживання: с.Великосілки, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл..
6 Матвіїв Ганна Михайлівна Політична партія “Громадянська позиція” Громадянка України, народилася 30.01.1973 р., освіта вища, безпартійна, Радех.від.Держ.сан. епід.служби, біолог, місце проживання: с.Великосілки, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
7 Демцюх Оксана Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 03.12.1977 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Великосілки, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
8 Возна Галина Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 11.01.1958 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Великосілківська АЗПСМ, лабо- рант, місце проживання: с.Великосілки, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
9 Курчаба Теодозій Іванович Самовисування Громадянин України, народився 15.06.1952 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Фізична особа підприємець, місце проживання: с.Великосілки, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
10 Грицьків Андрій Андрійович Самовисування Громадянин України, народився 12.12.1967 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ФГ “Україна”, голова, місце проживання: с.Соколів ,Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
11 Филипів Богдан Петрович Самовисування Громадянин України, народився 16.06.1975 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ Львів АТП 14630 м. Львів, контролер, місце проживання: с.Соколів, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
12 Панасюк Богдан Іванович Самовисування Громадянин України, народився 19.01.1955 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Малі Нагірці, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
13 Панасюк Світлана Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 08.08.1974 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Фізична особа підприємець, місце проживання: с.Малі Нагірці, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
14 Лемішка Петро Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 26.02.1965 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, смт.Запитів, водій, місце проживання: с.Нова Лодина, Кам’янка- Бузький р-н Львівська обл.

Вирівська сільська рада

Голова:

Бойко Марія Ярославівна Самовисування Громадянка України, народилася 14.04.1967 р., освіта загальна середня, безпартійна, с.Якимів, Бібліотекар, місце проживання: с.Вирів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Процик Марія Андріївна Самовисування Громадянка України, народилася 24.04.1972 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Вирівська сільська рада, Секретар, місце проживання: с.Горпин, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
2 Шмигельська Марія Романівна Самовисування Громадянка України, народилася 28.08.1977 р., освіта загальна середня, безпартійна, Львівська обласна клінічна лікарня, Лаборант, місце проживання: с.Горпин, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
3 Зацерковний Богдан Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 15.08.1965 р., освіта загальна середня, безпартійний, Кам’янка-Бузький ” Облавтодор”, Тракторист, місце проживання: с.Горпин, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
4 Бабич Юлія Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 21.04.1994 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Львівська комерційна академія, студент, місце проживання: с.Горпин, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
5 Війтович Андрій Іванович політична партія Народний Рух України Громадянин України, народився 25.05.1955 р., освіта вища, безпартійний, Горпинський НВК, Директор, місце проживання: с.Старий Милятин, Буський р-н, Львівська обл.
6 Михалко Степан Іванович Самовисування Громадянин України, народився 05.01.1955 р., освіта вища, безпартійний, Церква св.Покрови с.Горпин, Настоятель, місце проживання: м.Львів, Львівська обл.
7 Висоцький Андрій Васильович Самовисування Громадянин України, народився 23.06.1994 р., освіта вища, безпартійний, Львівський НАУ, студент, місце проживання: м.Львів, Львівська обл.
8 Поворозник Ольга Онуфріївна Самовисування Громадянка України, народилася 18.12.1967 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Вирів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
9 Катарина Надія Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 16.04.1970 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Вирівська сільська рада, Бухгалтер, місце проживання: с.Вирів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
10 Процик Юрій Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 04.05.1981 р., освіта вища, безпартійний, Будівельна компанія “Нове місто”, Слюсар, місце проживання: с.Якимів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
11 Кук Ольга Григорівна Самовисування Громадянка України, народилася 14.11.1961 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, с.Якимів, Зав. НД ” Просвіта”, місце проживання: с.Якимів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
12 Клиж Казимир Леонович Самовисування Громадянин України, народився 22.04.1963 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Якимів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Дернівська сільська рада

Голова:

Шульган Віталій Петрович Самовисування Громадянин України, народився 15.09.1968 р., освіта вища, безпартійний, Дернівська сільська рада, Секретар, місце проживання: с. Дернів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Захлюпана Наталія Валеріївна Самовисування Громадянка України, народилася 27.12.1979 р., освіта вища, безпартійна, ЦПЗ №9 ЛДУДППЗ “Укрпошта”, Начальник поштового відділення с.Сапіжанка, місце проживання: с.Сапіжанка, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
2 Рудик Світлана Романівна Самовисування Громадянка України, народилася 27.08.1973 р., освіта вища, безпартійна, Управління соціального захисту населення Кам’янка-Бузької РДА, Начальник відділу у справах захисту громадян, місце проживання: с.Сапіжанка, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
3 Крупа Ігор Іванович Самовисування Громадянин України, народився 30.12.1961 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фермерське господарство “ЛІМ”, Головний інженер, місце проживання: с.Сапіжанка, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
4 Лесишак Юлія Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 01.04.1982 р., освіта вища, безпартійна, Фермерське господарство “ЛІМ”, Юрист, місце проживання: с.Сапіжанка, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
5 Богачевська Оксана Ярославівна Самовисування Громадянка України, народилася 30.04.1975 р., освіта вища, безпартійна, Кам’янка-Бузька ЦРЛ, Лікар-педіатр, місце проживання: с.Сапіжанка, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
6 Олива Роман Олегович Самовисування Громадянин України, народився 23.03.1988 р., освіта вища, безпартійний, ЛФ ПАТ “Укртелеком”, Начальник цеху експлуатації об’єктів зв’язку, місце проживання: с.Дернів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
7 Бусько Ігор Олексійович Самовисування Громадянин України, народився 04.08.1974 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ФОП Мацялко В.В., Оператор АЗС, місце проживання: с.Дернів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
8 Медков Віталій Анатолійович Самовисування Громадянин України, народився 04.11.1980 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ “Кроно-Україна”, Керівник підрозділу постачання імпорту, місце проживання: с.Дернів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
9 Рижик Роман Семенович Самовисування Громадянин України, народився 23.05.1958 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Дернів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
10 Фік Світлана Романівна Самовисування Громадянка України, народилася 01.07.1974 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Дернівська сільська рада, Техпрацівник, місце проживання: с.Сапіжанка, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
11 Царьов Андрій Борисович Самовисування Громадянин України, народився 26.03.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Товмач, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
12 Вірт Оксана Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 08.11.1987 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Товмач, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
13 Ящишин Степан Степанович Самовисування Громадянин України, народився 17.07.1959 р., освіта загальна середня, безпартійний, ФОП Ящишин С. С., Підприємець, місце проживання: с.Дальнич, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
14 Семків Іван Іванович Самовисування Громадянин України, народився 03.02.1982 р., освіта вища, безпартійний, Пожежно-рятувальна частина ДПРП-49, Водій, місце проживання: с.Дальнич, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Дідилівська сільська рада

Голова:

Сумка Валентина Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 16.06.1963 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Дідилівська сільська рада, Голова, місце проживання: с. Дідилів, Камянка-Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Кіт Павло Ігорович Самовисування Громадянин України, народився 08.05.1993 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимча сово не працює, місце проживання: с.Дідилів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
2 Поворозник Ольга Миколаїна Самовисування Громадянка України, народилася 23.03.1964 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, с.Дідилів, Камянка-Бузький р-н, Львівська обл., соцпрацівник, місце проживання: с.Дідилів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
3 Еліясевич Володимир Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 31.07.1973 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимча сово не працює, місце проживання: с.Дідилів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
4 Пецух Іван Ярославович Самовисування Громадянин України, народився 11.08.1959 р., освіта загальна середня, безпартійний, АТП 14631, м. Львів, водій, місце проживання: с.Дідилів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
5 Калітін Олександр Борисович Самовисування Громадянин України, народився 27.05.1992 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Дідилівський цегель ний завод, різноробочий, місце проживання: с.Дідилів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
6 Тимчишин Ганна Якимівна Самовисування Громадянка України, народилася 24.08.1962 р., освіта вища, безпартійна, Дідилівська сільська рада, секре тар, місце проживання: с.Дідилів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
7 Турська Неля Степанівна Самовисування Громадянка України, народилася 24.12.1979 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Дідилівська амбулаторія., медсестра, місце проживання: с.Дідилів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
8 Коваль Олександра Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 26.01.1983 р., освіта вища, безпартійна, Дідилівсь кий НВК, бібліо текар, місце проживання: с.Дідилів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
9 Кравець Василь Іванович Самовисування Громадянин України, народився 12.06.1968 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіо нер, місце проживання: с.Дідилів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
10 Бира Ольга Євгенівна Самовисування Громадянка України, народилася 21.07.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Дідилівська сільська рада, бухгал тер, місце проживання: с.Дідилів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
11 Тимчишин Іван Григорович Самовисування Громадянин України, народився 07.07.1972 р., освіта загальна середня, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: с.Хренів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
12 Лишак Ольга Богданівна Самовисування Громадянка України, народилася 05.02.1977 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимча сово не працює, місце проживання: с.Хренів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
13 Красічинський Іван Ярославович Самовисування Громадянин України, народився 21.06.1971 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимча сово не працює, місце проживання: с.Великі Підліски, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
14 Черник Уляна Романівна Самовисування Громадянка України, народилася 04.02.1987 р., освіта вища, безпартійна, приватний підприємець., місце проживання: с.Великі Підліски, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Желдецька сільська рада

Голова:

Чорній Ольга Ярославівна Самовисування Громадянка України, народилася 22.05.1972 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Тичасово не працює, місце проживання: с.Сокіл Кам’янка- Бузького р-ну, Львівської обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Михайлюк Ольга Богданівна Самовисування Громадянка України, народилася 24.01.1983 р., освіта вища, безпартійна, бібліотекар с. Сокіл, бібліотекар, місце проживання: с.Желдець, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
2 Марець Марія Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 17.10.1971 р., освіта вища, безпартійна, Желдецька сільська рада, бухгалтер, місце проживання: с.Желдець, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
3 Сторожук Світлана Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 02.07.1974 р., освіта загальна середня, безпартійна, Желдецька сільська рада, військовий обліковець, місце проживання: с.Желдець, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
4 Олексин Наталія Ігорівна Самовисування Громадянка України, народилася 08.04.1989 р., освіта вища, безпартійна, ЛОУНБ бібліотекар, бібліотекар, місце проживання: с.Желдець, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
5 Палас Віктор Григорович Самовисування Громадянин України, народився 26.01.1972 р., освіта вища, безпартійний, ПП “Галицька артіль”, місце проживання: с.Желдець, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
6 Кіяновська Іванна Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 05.07.1978 р., освіта незакінчена вища, безпартійна, Желдецький НВК “ЗОЗ І-ІІІ ст-ДЗ”, психолог, місце проживання: с.Красічин , Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
7 Станішевська Іванна Ігорівна Самовисування Громадянка України, народилася 25.10.1987 р., освіта вища, безпартійна, Желдецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини, медсестра, місце проживання: с.Желдець, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
8 Валько Марія Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 16.08.1959 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Желдецька сільська рада, секретар, місце проживання: с.Сокіл, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
9 Заборовський Мар’ян Романович Самовисування Громадянин України, народився 01.06.1993 р., освіта вища, безпартійний, м.Кам”янка-Бузька ТзОВ “Комбікормовий завод”, помічник –юрист консульт, місце проживання: с.Сокіл, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
10 Курнат Марія Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 09.08.1965 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Сокіл, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
11 Роговський Володимир Юрійович Самовисування Громадянин України, народився 05.10.1993 р., освіта вища, безпартійний, м.Кам”янка-Бузька ТзОВ “Комбікормовий завод”, помічник юрист- консульт, місце проживання: с.Сокіл, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
12 Голубока Марія Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 21.09.1959 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Воля- Жовтанецька , Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
13 Ковальська Ольга Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 05.03.1962 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Воля- Жовтанецька , Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
14 Ковальчук Надія Богданівна Самовисування Громадянка України, народилася 25.12.1984 р., освіта загальна середня, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Мазярка, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.

Жовтанецька сільська рада

Голова:

Максимишин Уляна Василівна політична партія Народний Рух України Громадянка України, народилася 05.12.1976 р., освіта вища, безпартійна, Жовтанецька сільська рада, Секре тар ради і виконкому, місце проживання: с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Харина Андрій Миронович Самовисування Громадянин України, народився 15.09.1986 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ПП “Лео-Рембуд”, Покрівель ник, місце проживання: с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
2 Середа Станіслав Зіновійович Самовисування Громадянин України, народився 05.10.1964 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприє мець, місце проживання: с.Жовтанці Кам’янка-Бузького р-ну., Львівської обл.с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
3 Вихопень Ірина Орестівна Самовисування Громадянка України, народилася 20.06.1980 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
4 Строцький Богдан Ярославович Самовисування Громадянин України, народився 18.03.1972 р., освіта вища, безпартійний, ТзОВ “Поліп ресмаш”, Директор, місце проживання: с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
5 Білан Ярослав Зіновійович Самовисування Громадянин України, народився 08.09.1968 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
6 Яндва Роман Васильович Самовисування Громадянин України, народився 12.04.1983 р., освіта вища, безпартійний, НВП”Техноват”, Інженер-механік, місце проживання: м.Львів
7 Медвідь Іван Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 23.11.1970 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
8 Козловський Андрій Ігорович Самовисування Громадянин України, народився 29.10.1991 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
9 Гупало Леся Степанівна Самовисування Громадянка України, народилася 02.03.1991 р., освіта вища, безпартійна, Аптека “Добрий Аптека”, Завідувач, місце проживання: с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
10 Харачко Олег Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 17.08.1981 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
11 Вихопень Роман Степанович Самовисування Громадянин України, народився 01.11.1992 р., освіта вища, безпартійний, СВ Кам’янка -Бузького РВ ГУ МВС України у Львівській обл., Слідчий, місце проживання: с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
12 Цюник Богдан Петрович Самовисування Громадянин України, народився 26.09.1965 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Приватний підприє мець, місце проживання: с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
13 Пенцак Василь Іванович Самовисування Громадянин України, народився 15.12.1973 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
14 Цюник Іван Петрович Самовисування Громадянин України, народився 06.08.1973 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
15 Кошик Юрій Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 19.02.1962 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ТзОВ “Кадет”, Водій, місце проживання: с.Вихопні, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
16 Вихопень Василь Ількович Самовисування Громадянин України, народився 12.06.1963 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприє мець, місце проживання: с.Вихопні, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
17 Харачко Андрій Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 10.03.1975 р., освіта вища, безпартійний, Жовтанецька сільська рада, Спеціаліст по землевпорядкуванню, місце проживання: с.Вихопні, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
18 Жеребецький Ігор Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 29.05.1975 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ “Львівобленерго”, Майстер, місце проживання: с.Грабовець, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
19 Кушка Олександра Степанівна Самовисування Громадянка України, народилася 30.05.1967 р., освіта вища, безпартійна, Жовтанецька сільська рада, Головний бухгалтер, місце проживання: с.Колоденці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
20 Харачко Наталія Богданівна Самовисування Громадянка України, народилася 08.09.1993 р., освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Колоденці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
21 Кухаречко Роман Васильович Самовисування Громадянин України, народився 01.12.1993 р., освіта незакінчена вища, безпартійний, ТОВ”КФ” “Ярич”, Механік, місце проживання: с.Колоденці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
22 Федейко Василь Васильович Самовисування Громадянин України, народився 16.06.1978 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Приватний підприє мець, місце проживання: с.Колоденці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Зубівмостівська сільська рада

Голова:

Москалюк Іван Ярославович Самовисування Громадянин України, народився 11.03.1964 р., освіта вища, безпартійний, Зубівмостівська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: с.Зубів Міст, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Деряба Леся Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 16.04.1989 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Зубів Міст, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
2 Гринюх Роман Ярославович Політична партія “Наш край” Громадянин України, народився 09.06.1975 р., освіта вища, член Політичної партії “Наш край”, Приватний підприємець, місце проживання: м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
3 Войтович Ольга Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 05.09.1979 р., освіта вища, безпартійна, Зубівмостівська сільська рада, Керуюча справами виконкому, місце проживання: м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
4 Сушко Петро Васильович Самовисування Громадянин України, народився 30.03.1962 р., освіта вища, безпартійний, Львівська філія ПАТ “Укртелеком”, Електро-механік зв’язку, місце проживання: с.Зубів Міст, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
5 Хомик Дмитро Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 02.11.1990 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Зубів Міст, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
6 Козак Ольга Євгенівна Самовисування Громадянка України, народилася 22.01.1973 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Зубів Міст, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
7 Гамар Олег Дмитрович Самовисування Громадянин України, народився 27.04.1979 р., освіта вища, безпартійний, Львівська регіональна філія центру ДЗК, земле-впорядник, місце проживання: с.Обидів, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
8 Козак Володимир Романович Самовисування Громадянин України, народився 17.02.1986 р., освіта вища, безпартійний, Добротвірська ТЕС, старший машиніст турбінного відділення, місце проживання: с.Обидів, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
9 Грицевич Марія Андріївна Самовисування Громадянка України, народилася 06.09.1962 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ Кроно Україна, завідуюча складу, місце проживання: с.Обидів, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
10 Гринюх Марія Омелянівна Самовисування Громадянка України, народилася 28.08.1958 р., освіта вища, безпартійна, Кам’янка – Бузька міська рада, спеціаліст І категорії відділу земельних ресурсів, місце проживання: с.Ягідня, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
11 Трач Михайло Петрович Самовисування Громадянин України, народився 20.11.1976 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа підприємець, місце проживання: с.Ягідня, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
12 Грицина Ганна Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 20.12.1986 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Перукарня “Анна”, перукар, місце проживання: с.Ягідня, Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.

Незнанівська сільська рада

Голова:

Політило Василь Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 07.09.1964 р., освіта вища, безпартійний, Незнанівська сільська рада, голова, місце проживання: с.Незнанів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Дмитраш Богдан Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 21.07.1956 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Буський лісгосп, майстер лісу, місце проживання: с.Незнанів Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
2 Асаулюк Оксана Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 22.03.1957 р., освіта вища, безпартійна, Незнанівський НВК, Вчитель, місце проживання: с.Незнанів Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
3 Лотошинська Наталія Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 31.01.1981 р., освіта вища, безпартійна, Полоничнівський НВК, вчитель, місце проживання: с.Незнанів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
4 Верхівська Ольга Йосипівна Самовисування Громадянка України, народилася 23.01.1976 р., освіта вища, безпартійна, Незнанівський НВК, вихователь, місце проживання: с.Незнанів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
5 Федькович Володимир Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 01.07.1963 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Магерівське лісництво, майстер лісу, місце проживання: м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
6 Гриньків Марія Дмитрівна Самовисування Громадянка України, народилася 17.03.1972 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Незнанівський НВК, вчитель, місце проживання: с.Незнанів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
7 Лотошинська Марія Степанівна Самовисування Громадянка України, народилася 16.10.1957 р., освіта вища, безпартійна, Незнанівська сільська рада, спеціаліст, місце проживання: с.Незнанів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
8 Гембаревська Оксана Ігорівна Самовисування Громадянка України, народилася 03.08.1983 р., освіта вища, безпартійна, філіал с.Незнанів, бібліотекар, місце проживання: с.Незнанів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
9 Кушинська Надія Євстахіївна Самовисування Громадянка України, народилася 02.06.1952 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, амбулаторія загальної практики сімейної медицини с.Незнанів, фельшер, місце проживання: с.Незнанів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
10 Пархомик Михайло Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 05.11.1976 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасовоне працює, місце проживання: с.Незнанів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
11 Чуба Наталія Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 03.07.1959 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Незнанівська сільська рада, секретар, місце проживання: с.Незнанів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
12 Біганський Василь Омелянович Самовисування Громадянин України, народився 14.10.1969 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Незнанів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Неслухівська сільська рада

Голова:

Костюк Володимир Вікторович політична партія Конгрес Українських Націоналістів Громадянин України, народився 03.10.1966 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Неслухів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Матвіїшин Петро Любомирович Самовисування Громадянин України, народився 11.07.1976 р., освіта вища, безпартійний, Будівельна компанія “Еталонком” м.Львів, Виконроб, місце проживання: с.Неслухів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
2 Ковалик Ганна Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 04.01.1965 р., освіта вища, безпартійна, ДПДГ “Львівське” с.Неслухів, Бухгалтер, місце проживання: с.Неслухів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
3 Антонів Микола Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 28.04.1981 р., освіта вища, безпартійний, м.Львів компанія Київстар, Водій, місце проживання: с.Неслухів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
4 Винічик Роман Павлович Самовисування Громадянин України, народився 15.07.1977 р., освіта вища, безпартійний, ФГ “Газда”, Голова, місце проживання: с.Неслухів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
5 Магач Марія Григорівна Самовисування Громадянка України, народилася 01.12.1947 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, с.Неслухів, Завідувач бібліотекою, місце проживання: с.Неслухів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
6 Бойко Уляна Стефанівна Самовисування Громадянка України, народилася 10.09.1978 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, КП “Неслухів”, Бухгалтер, місце проживання: м.Львів, Львівська обл.
7 Шостак Степан Теодозійович Самовисування Громадянин України, народився 24.04.1963 р., освіта вища, безпартійний, КП “Неслухів”, Директор, місце проживання: с.Неслухів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
8 Симонік Віра Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 18.11.1964 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Неслухів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
9 Харко Ольга Ярославівна Самовисування Громадянка України, народилася 10.06.1990 р., освіта вища, безпартійна, Декретна відпустка, місце проживання: с.Неслухів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
10 Вовчанський Руслан Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 25.04.1989 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Неслухів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
11 Бойко Роман Теодозійович Самовисування Громадянин України, народився 17.08.1993 р., освіта вища, безпартійний, МТЗ ВП “Підзамчівська д/к ПЧ-2” .м.Львів, Економіст, місце проживання: с.Неслухів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
12 Будайчик Віра Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 18.06.1969 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, с.Неслухів, Секретар сільської ради, місце проживання: с.Неслухів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Полоничнівська сільська рада

Голова:

Ваврук Ігор Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 03.12.1984 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Полонична, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Філяровська Галина Йосипівна Самовисування Громадянка України, народилася 10.04.1968 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Приватний підприємець, місце проживання: с.Полонична, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
2 Ваврук Андрій Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 26.04.1980 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: с.Полонична, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
3 Роїк Наталія Богданівна Самовисування Громадянка України, народилася 01.06.1974 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Полоничнівська сільська рада, бухгалтер, місце проживання: с.Полонична, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
4 Андрейчук Юрій Романович Самовисування Громадянин України, народився 06.05.1989 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Полонична, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
5 Левицький Василь Васильович Самовисування Громадянин України, народився 24.05.1992 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Полонична, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
6 Роїк Роман Васильович Самовисування Громадянин України, народився 01.09.1987 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Полонична, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
7 Бербека Роман Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 23.10.1994 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Полонична, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
8 Бербека Михайло Ярославович Самовисування Громадянин України, народився 17.08.1966 р., освіта загальна середня, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: с.Полонична, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
9 Абрамюк Андрій Валентинович Самовисування Громадянин України, народився 04.06.1976 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Полонична, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
10 Назарко Марія Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 28.08.1970 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Полоничнів-ська сільська рада, Секретар, місце проживання: с.Полонична, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
11 Герца Ганна Василівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП” Громадянка України, народилася 24.08.1991 р., освіта загальна середня, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Полонична, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
12 Парій Ярослава Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 01.08.1957 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Приватний підприємець, місце проживання: с.Полонична, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Прибужанівська сільська рада

Голова:

Кравець Юрій Ігорович Самовисування Громадянин України, народився 08.08.1983 р., освіта вища, безпартійний, Прибужанівська сільська рада, сільський голова, місце проживання: с.Прибужани

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Ган Володимир Ігорович Самовисування Громадянин України, народився 29.05.1988 р., освіта вища, безпартійний, Львівська залізниця, оператор, місце проживання: м.Кам’янка- Бузька, Львівська обл.
2 Песь Микола Степанович Самовисування Громадянин України, народився 02.12.1961 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Руда Сілецька, .Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
3 Лотошинська Ольга Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 17.02.1963 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Руда Сілецька, .Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
4 Грицько Ярослав Зіновійович Самовисування Громадянин України, народився 06.08.1973 р., освіта загальна середня, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Руда, .Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
5 Павлин Тарас Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 29.03.1991 р., освіта вища, безпартійний, Добротвірська ТЕС, провідний фахівець, місце проживання: с.Руда, .Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
6 Яремко Марія Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 07.08.1971 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Прибужанівська сільська рада, спеціаліст II категорії, місце проживання: с.Руда, .Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
7 Стаднюк Галина Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 19.03.1959 р., освіта загальна середня, безпартійна, Прибужанівська сільська рада, секретар, місце проживання: с.Гайок, .Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
8 Костюк Олег Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 17.07.1986 р., освіта вища, безпартійний, “Галсільліс”, лісничий, місце проживання: с.Прибужани, .Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
9 Брезіцький Олег Богданович Самовисування Громадянин України, народився 03.08.1978 р., освіта вища, безпартійний, Кам’янка-Бузька музична школа, вчитель по класу акардеон, місце проживання: с.Прибужани, .Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
10 Саган Євген Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 12.02.1946 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Прибужани, .Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
11 Литвин Світлана Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 10.07.1975 р., освіта вища, безпартійна, Прибужанівська сільська рада, земле-впорядник, місце проживання: с.Прибужани, .Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
12 Семків Ярослав Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 20.02.1960 р., освіта вища, безпартійний, ТзОВ “Беркут”, інженер-механік, місце проживання: с.Прибужани, .Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
13 Веретельник Ольга Зенонівна політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода” Громадянка України, народилася 20.02.1970 р., освіта вища, безпартійна, Кам’янка-Бузька ЗОШ I-III ст. №1, вчитель хімії, місце проживання: с.Прибужани, .Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.
14 Склярська Уляна Богданівна Самовисування Громадянка України, народилася 08.06.1983 р., освіта вища, безпартійна, Кам’янка-Бузький районний військовий комісаріат, головний спеціаліст, місце проживання: с.Прибужани, .Кам’янка- Бузький р-н, Львівська обл.

Ременівська сільська рада

Голова:

Лаврентієв Роман Степанович Самовисування Громадянин України, народився 14.11.1971 р., освіта вища, безпартійний, Ременівська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: с.Ременів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Перепелиця-Булас Любов Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 05.08.1973 р., освіта вища, безпартійна, Дідилівський НВК, вчитель, місце проживання: с.Ременів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
2 Серденько Наталія Андріївна Самовисування Громадянка України, народилася 07.02.1974 р., освіта вища, безпартійна, Ременівська сільська рада, Головний бухгалтер, місце проживання: с.Ременів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
3 Паночко Ольга Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 24.03.1977 р., освіта вища, безпартійна, Ременівська сільська рада, Секретар виконкому, місце проживання: с.Ременів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
4 Радух Оксана Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 10.11.1973 р., освіта вища, безпартійна, АЗПСМ с.Ременів, Медична сестра, місце проживання: с.Ременів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
5 Коротіна Галина Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 21.03.1974 р., освіта вища, безпартійна, Новояричівська лікарня, Медична сестра, місце проживання: с.Ременів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
6 Уніят Ігор Васильович Самовисування Громадянин України, народився 01.08.1967 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Ременів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
7 Топорович Орися Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 14.09.1958 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Бібліотека с.Ременів, Завідуюча бібліотеки, місце проживання: с.Ременів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
8 Чайківський Іван Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 23.01.1989 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Ременів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
9 Очабрук Ігор Васильович Самовисування Громадянин України, народився 11.10.1972 р., освіта вища, безпартійний, Громадський діяч, місце проживання: с.Ременів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
10 Кашуба Юрій Пилипович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 31.01.1960 р., освіта вища, член ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, Філія УЕГГ ПАТ Львівгаз, начальник, місце проживання: с.Ременів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
11 Хиж Петро Іванович Самовисування Громадянин України, народився 07.12.1961 р., освіта вища, безпартійний, Ременівська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель, місце проживання: с.Ременів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
12 Леськів Марія Павлівна Самовисування Громадянка України, народилася 09.12.1960 р., освіта вища, безпартійна, ПП “Лев”, товарознавець, місце проживання: с.Ременів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
13 Загайко Любомир Васильович Самовисування Громадянин України, народився 26.06.1965 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Вислобоки, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
14 Чайківський Роман Ярославович Самовисування Громадянин України, народився 14.03.1976 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Вислобоки, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Сілецька сільська рада

Голова:

Ільків Василь Степанович Самовисування Громадянин України, народився 15.09.1983 р., освіта вища, безпартійний, ПП “ІЛЬКІВ”, водій, місце проживання: с.Перекалки, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Бучіян Ірина Юріївна Самовисування Громадянка України, народилася 29.09.1994 р., освіта вища, безпартійна, ЛДУ ім.І.Франка, студентка, місце проживання: с.Долини, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
2 Гасюк Віра Степанівна політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Громадянка України, народилася 07.05.1985 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, магазин “Дует”,, продавець, місце проживання: с.Долини, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
3 Демкович Ігор Олегович Самовисування Громадянин України, народився 09.10.1983 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово непрацює, місце проживання: с.Перекалки, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
4 Сидоренко Любов Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 30.04.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, тимчасово непрацює, місце проживання: с.Перекалки, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
5 Ханик Володимир Йосипович Самовисування Громадянин України, народився 28.10.1961 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Добротвірська ТЕС, машиніст електрообладнання, місце проживання: с.Перекалки, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
6 Кунь Степан Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 16.03.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Добротвірська ТЕС, машиніст козлових-мостових кранів, місце проживання: с.Сілець, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
7 Грищук Павло Ярославович Самовисування Громадянин України, народився 17.02.1982 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Сілецька ЗОШ., оператор котельні, місце проживання: с.Сілець, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
8 Кравчук Андрій Іванович ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Громадянин України, народився 30.01.1980 р., освіта вища, безпартійний, ПП “ЛьвівПАК”, директор, місце проживання: м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
9 Лотоцький Роман Мартинович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ” Громадянин України, народився 25.01.1957 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ФАП села Браташі, завідуючий ФАП, місце проживання: с.Сілець,Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
10 Оленич Володимир Романович Самовисування Громадянин України, народився 25.02.1990 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Добротвірська ТЕС, Охоронець”Явір -2000″,, місце проживання: с.Сілець, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
11 Шморгай Ігор Олегович Самовисування Громадянин України, народився 23.01.1977 р., освіта вища, безпартійний, ПП “ЛьвівПАК”, працівник, місце проживання: с.Тартак, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
12 Рочковський Богдан Петрович Самовисування Громадянин України, народився 08.06.1958 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, “Галсільліс”, лісник ДЛГП, місце проживання: с.Сілець, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Стародобротвірська сільська рада

Голова:

Прокопейко Олег Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 08.06.1986 р., освіта вища, безпартійний, Кам’янка-Бузька районна державна лікарня ветеринарної медицини, Заступник начальника, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Цюна Ірина Степанівна Самовисування Громадянка України, народилася 28.07.1960 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, Добротвірська міська лікарня, Медична сестра, місце проживання: с.Старий Добротвір, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
2 Мудрик Іван Петрович Самовисування Громадянин України, народився 02.06.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ДТЕК Добротвірська ТЕС, Начальник відділу паливозабезпечення, місце проживання: с.Старий Добротвір, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
3 Долинська Оксана Петрівна Самовисування Громадянка України, народилася 07.12.1983 р., освіта вища, безпартійна, Стародобротвірська сільська рада, Секретар, місце проживання: с.Старий Добротвір, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
4 Шлюз Надія Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 21.03.1978 р., освіта вища, безпартійна, Стародобротвірська сільська рада, діловод, місце проживання: с.Старий Добротвір, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
5 Петрах Микола Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 27.11.1993 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ПАТ ДТЕК Галременерго, електрозварник, місце проживання: с.Старий Добротвір, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
6 Скіпчак Галина Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 02.01.1972 р., освіта вища, безпартійна, ДТЕК Добротвірська ТЕС, Бухгалтер відділу із закупівель департаменту з сервісів, місце проживання: с.Старий Добротвір, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
7 Браташ Світлана Богданівна Самовисування Громадянка України, народилася 29.11.1985 р., освіта вища, безпартійна, АТ Ощадбанк, Контролеркасир, місце проживання: с.Старий Добротвір, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
8 Зохнюк Марія Олександ Самовисування Громадянин України, народився 07.01.1976 р., освіта вища, безпартійний, Стародобротвірська сільська рада, землепорядник, місце проживання: с.Рокети, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
9 Шиба Надія Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 06.05.1972 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Добротвірська міська лікарня, Медична сестра, місце проживання: с.Рокети, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
10 Матяш Дмитро Степанович Самовисування Громадянин України, народився 02.02.1962 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, підприємець, місце проживання: с.Матяші, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
11 Орел Надія Дмитрівна Самовисування Громадянка України, народилася 09.02.1964 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ДТЕК Добротвірська ТЕС ТоВ Новак мін, техпрацівник, місце проживання: с.Стриганка, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
12 Савчин Оксана Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 23.09.1972 р., освіта вища, безпартійна, ДТЕК Добротвірська ТЕС, Лаборант хімічного аналізу, місце проживання: смт Добротвір, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
13 Мусій Василь Іванович Самовисування Громадянин України, народився 13.04.1970 р., освіта вища, безпартійний, ДТЕК Добротвірська ТЕС, Заступник начальника, місце проживання: с.Тишиця, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
14 Гунька Павло Ярославович Самовисування Громадянин України, народився 27.09.1966 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ПАТ ДТЕК Галременерго, електрозварник, місце проживання: с.Тишиця, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл

Старояричівська сільська рада

Голова:

Андрущенко Андрій Олександрович Самовисування Громадянин України, народився 24.03.1979 р., освіта вища, безпартійний, Старояричівська сільська рада, голова, місце проживання: с.Старий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Венгерак Олег Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 20.02.1978 р., освіта вища, член політичної партії Народний Рух України, тимчасово не працює, місце проживання: м.Львів, Львівська обл.
2 Кучерепа Олена Адамівна Самовисування Громадянка України, народилася 05.02.1977 р., освіта вища, безпартійна, приватний підприємець, місце проживання: с.Старий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
3 Волянський Володимир Григорович Самовисування Громадянин України, народився 19.03.1970 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ КФ “Ярич”, начальник дільниці, місце проживання: с.Старий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
4 Гарасюк Надія Теодорівна Самовисування Громадянка України, народилася 20.05.1958 р., освіта вища, безпартійна, Старояричівська сільська рада, спеціаліст ІІ кат., місце проживання: с.Старий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
5 Голушкова Марія Ярославівна Самовисування Громадянка України, народилася 27.08.1983 р., освіта вища, безпартійна, Старояричівська сільська рада, секретар (тимчасово перебуває в декретній відпустці), місце проживання: с.Старий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
6 Тис Марія Йосипівна Самовисування Громадянка України, народилася 20.09.1974 р., освіта вища, безпартійна, Старояричівська сільська рада, секретар, місце проживання: с.Старий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
7 Назаренко Юрій Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 06.07.1968 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Старий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
8 Лисяк Ярослав Дмитрович Самовисування Громадянин України, народився 11.10.1977 р., освіта середня спеціальна, член політичної партії Народний Рух України, ТзОВ “Денсервіс”, головний механік, місце проживання: с.Кукезів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
9 Кук Богдан Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 25.11.1968 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ФГ “Богдановичі – КБО”, голова, місце проживання: с.Кукезів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
10 Смага Микола Степанович Самовисування Громадянин України, народився 19.12.1969 р., освіта вища, безпартійний, Руданецький НВК “ЗНЗ і-ІІ ступенів ДНЗ”, директор, місце проживання: с.Руданці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
11 Андрущенко Володимир Олександрович Самовисування Громадянин України, народився 08.11.1984 р., освіта вища, безпартійний, МПО “Новий Яричів”, начальник караулу 4 варти, місце проживання: смт. Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
12 Сенчишин Олександра Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 27.03.1979 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Руданці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
13 Максимишин Олексій Адамович Самовисування Громадянин України, народився 11.09.1964 р., освіта загальна середня, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Старий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
14 Смага Ольга Володимирівна Самовисування Громадянка України, народилася 23.08.1966 р., освіта загальна середня, безпартійна, Народний дім с. Цеперів, завідуюча, місце проживання: м.Львів, Львівська обл.

Стрептівська сільська рада

Голова:

Ренчка Євгенія Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 06.06.1973 р., освіта вища, безпартійна, Стрептівська сільська рада, сільський голова, місце проживання: с.Стрептів, Кам’янка-Бузького р-ну, Львівської обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Кондюх Михайло Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 31.08.1991 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Деревляни, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
2 Гродзь Ігор Степанович Самовисування Громадянин України, народився 18.03.1978 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Стрептів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
3 Олійник Денис Віталійович Самовисування Громадянин України, народився 04.04.1995 р., освіта незакінчена вища, безпартійний, Львівський національний університет ветеринарної медицини, студент, місце проживання: с.Деревляни, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
4 Маліновський Роман Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 06.03.1982 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Спас, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
5 Павлюк Надія Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 10.04.1980 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Центральна бібліотечна система в с.Спас, бібліотекар, місце проживання: с.Спас, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
6 Дарнопук Тарас Богданович Самовисування Громадянин України, народився 28.12.1975 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Стрептів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
7 Шутяк Іван Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 17.01.1979 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ТзОВ “Міра і К”, водій, місце проживання: с.Стрептів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
8 Зуб Петро Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 04.07.1982 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ТзОВ “Міра і К”, водій, місце проживання: с.Стрептів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
9 Приставська Надія Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 12.09.1957 р., освіта загальна середня, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: с.Стрептів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
10 Гимон Ігор Васильович Самовисування Громадянин України, народився 11.04.1971 р., освіта загальна середня, безпартійний, Стрептівський НВК, Оператор котельні, місце проживання: с.Стрептів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
11 Крайовська Олеся Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 18.08.1968 р., освіта вища, безпартійна, Стрептівський НВК, учитель, місце проживання: с.Стрептів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
12 Балик Іванна Павлівна Самовисування Громадянка України, народилася 07.07.1979 р., освіта вища, безпартійна, Кам’янка-Бузьке відділення ПАТ КБ “ПриватБан-ку”, економіст, місце проживання: с.Стрептів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
13 Малиновська Ганна Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 01.02.1958 р., освіта вища, безпартійна, Стрептівська сільська рада, спеціаліст ІІ категорії, місце проживання: с.Стрептів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
14 Катрун Марія Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 04.06.1960 р., освіта вища, безпартійна, Стрептівська сільська рада, спеціаліст-землевпоряд ник, місце проживання: с.Стрептів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Убинівська сільська рада

Голова:

Шеремета Ганна Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 26.02.1954 р., освіта вища, безпартійна, Убинівська сільська рада, сільський голова, місце проживання: с.Убині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

Депутатський склад:

№ ВО Прізвище, ім’я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Гнідишин Наталія Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 21.10.1970 р., освіта вища, безпартійна, ЗОШ Іст. с.Соколів, Вчитель, місце проживання: с.Убині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
2 Чорнобай Мар’ян Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 04.10.1990 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ПП “Логотрейдінг”, комірник, місце проживання: с.Убині. Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
3 Яценко Любов Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 11.08.1974 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Убині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
4 Цукерман Євгеній Євгенійович Самовисування Громадянин України, народився 22.01.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Убині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
5 Шеремета Михайло Богданович Самовисування Громадянин України, народився 22.02.1966 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Убині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
6 Греса Борис Петрович Самовисування Громадянин України, народився 09.12.1970 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Убині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
7 Барилко Марія Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 29.01.1956 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, пенсіонерка, місце проживання: с.Убині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
8 Іванина Петро Васильович Самовисування Громадянин України, народився 20.08.1986 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Убині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл
9 Жук Світлана Валіковна Самовисування Громадянка України, народилася 13.07.1976 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, ПП”Агроном Центр”, обвальник, місце проживання: с.Убині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
10 Тимчишин Василь Васильович Самовисування Громадянин України, народився 12.02.1986 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Убині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
11 Шеремета Володимир Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 26.01.1954 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Убині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.
12 Смага Марія Василівна Самовисування Громадянка України, народилася 29.08.1963 р., освіта вища, безпартійна, секретар сільської ради, місце проживання: с.Убині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл.

* Представлені дані, підготовлені за допомогою веб-сайту Центральної виборчої комісії, носять виключно інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.  

Поділитись дописом:



Також радимо переглянути:


Списки кандидатів у депутати до Кам'янка-Бузької районної ради
Списки кандидатів у депутати до Кам’янка-Бузької міської ради
Зустріч з кандидатами на посаду міського голови та у депутати
Кандидати у депутати обласної ради по 50 та 51 ТВО
Особливості голосування 25 жовтня на місцевих виборах
Попередні дані: мером міста залишиться Олег Омелян
Підсумкові результати виборів міського голови
Результати виборів депутатів до Кам'янка-Бузької міської ради
Результати виборів до Кам'янка-Бузької районної ради

Відгуки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *