Розклад руху автобусів Львів – Кам’янка-Бузька

Пропонуємо ознайомитись з розкладом руху автобусів зі Львова, а саме, з Автовокзалу «Північний» АС-2, у напрямку міста Кам’янка-Бузька.

Пропонуємо ознайомитись з розкладом руху автобусів зі Львова, а саме, з Автовокзалу «Північний» АС-2, у напрямку міста Кам’янка-Бузька. Тут зібрано максимально можливі рейси, автобуси та маршрутки, якими можна доїхати зі Львова до Кам’янка-Бузької.

Розклад руху по напрямку Львів-Кам’янка-Бузька

Рейс Відправлення зі Львова АС-2 Прибуття Кам’янка-Бузька Автобус
УЖГОРОД – ЛУЦЬК 5:05 5:55 БАЗ АО79-29
ЛЬВІВ 2 – ЛОПАТИН 6:35 7:15 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ АВ – ЛУЦЬК 7:10 7:45 БАЗ”ЕТАЛОН”
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА (ТАДАНІ) 7:20 8:55 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – РАДЕХІВ 7:35 8:15 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ АВ – ЛУЦЬК 7:45 8:35 БАЗ”ЕТАЛОН”
ЛЬВІВ 2 – ЗУБІВ МІСТ 7:45 8:35 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – ДОЛИНА 7:50 8:35 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ПОЛОНИЧНА 7:55 8:45 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – СУШНЕ 8:05 8:45 МЕРСЕДЕС-СПРН
ЛЬВІВ 2 – СТРИГАНКА 8:10 8:55 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ АВ – ЛУЦЬК 8:15 9:05 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА 8:30 9:20 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – ДОЛИНА 8:40 9:25 БАЗ”ЕТАЛОН”
ЛЬВІВ 2 – РАДЕХІВ 8:50 9:55 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА 9:00 9:50 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ АВ – ЛУЦЬК 9:05 9:55 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ТИШИЦЯ 9:10 9:55 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА 9:30 10:20 МЕРСЕДЕС-МА
НОВИЙ РОЗДІЛ – ЛУЦЬК 9:45 10:30 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ВИСОКОФЕДОРІВКА 9:55 10:40 МЕРСЕДЕС-609
ЛЬВІВ 2 – СІЛЕЦЬ 10:00 10:50 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – СТОЯНІВ 10:05 10:45 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – СТРИГАНКА 10:20 11:05 БАЗ”ЕТАЛОН”
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА 10:30 11:20 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ АВ – ЛУЦЬК 10:40 11:20 БАЗ”ЕТАЛОН”
ЛЬВІВ – ЛУЦЬК 10:40 11:30 ЕТАЛОН_25
ЛЬВІВ 2 – ПАВЛІВ 10:50 11:30 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА 11:00 11:50 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – РАДЕХІВ 11:05 11:40 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – ДОЛИНА 11:15 12:00 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ПОЛОНИЧНА 11:25 12:15 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – СТРИГАНКА 11:40 12:25 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА 12:00 12:50 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – СУШНЕ 12:05 12:45 БАЗ”ЕТАЛОН”
ЛЬВІВ 2 – ДОЛИНА 12:15 13:00 БАЗ”ЕТАЛОН”
ЛЬВІВ 2 – СТОЯНІВ 12:20 13:00 ЕТАЛОН
ТРУСКАВЕЦЬ – ЛУЦЬК 12:30 13:10 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА (ТАДАНІ) 12:35 14:10 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ТИШИЦЯ 12:55 13:40 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ВИСОКОФЕДОРІВКА 13:10 13:55 МЕРСЕДЕС-609
ЛЬВІВ 2 – ТИШИЦЯ 13:15 14:00 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ПАВЛІВ 13:20 14:00 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА 13:30 14:20 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – РАДЕХІВ 13:35 14:15 МЕРСЕДЕС-310
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА 14:00 14:50 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – СМОРЖІВ 14:05 14:45 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – РОКЕТИ 14:25 15:10 БАЗ”ЕТАЛОН”
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА 14:30 15:20 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – РАДЕХІВ 14:50 15:30 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ЗУБІВ МІСТ 15:00 15:49 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – РАДЕХІВ 15:05 15:45 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ДОЛИНА 15:20 16:05 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА 15:30 16:20 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – РАДЕХІВ 15:35 16:15 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ВЕРЕНИ 15:40 16:25 МЕРСЕДЕС-О309
ЛЬВІВ 2 – СТРИГАНКА 15:45 16:30 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ПОЛОНИЧНА 15:55 16:45 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – РАДЕХІВ 16:05 16:45 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ДОЛИНА 16:10 16:55 БАЗ”ЕТАЛОН”
ЛЬВІВ 2 – ВИСОКОФЕДОРІВКА 16:25 17:10 МЕРСЕДЕС-609
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА 16:30 17:20 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА (ТАДАНІ) 16:30 18:40 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – СМОРЖІВ 16:35 17:15 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ТИШИЦЯ 16:45 17:30 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ТИШИЦЯ 16:55 17:40 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА 17:00 17:40 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – ТОРКИ 17:20 18:00 БАЗ”ЕТАЛОН”
ЛЬВІВ 2 – РОКЕТИ 17:45 18:30 БАЗ”ЕТАЛОН”
ЛЬВІВ 2 – РАДЕХІВ 17:50 18:30 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – ЗУБІВ МІСТ 18:00 18:49 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – БИШІВ 18:10 18:50 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА (ТАДАНІ) 18:10 20:00 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ДОЛИНА 18:15 19:00 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ПАВЛІВ 18:25 19:05 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА 18:40 19:30 МЕРСЕДЕС-МА
ЛЬВІВ 2 – ДОЛИНА 18:55 19:40 БАЗ”ЕТАЛОН”
ЛЬВІВ 2 – ВЕРЕНИ 19:10 19:55 МЕРСЕДЕС-О309
ЛЬВІВ 2 – СТРИГАНКА 19:15 20:00 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ОПЛІЦЬКО 19:20 20:00 МЕРСЕДЕС-310
ЛЬВІВ 2 – ВИСОКОФЕДОРІВКА 19:55 20:40 МЕРСЕДЕС-609
ЛЬВІВ 2 – ТИШИЦЯ 20:00 20:45 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – СМОРЖІВ 20:05 20:45 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – КАМ’ЯНКА БУЗЬКА (ТАДАНІ) 20:05 22:05 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ПОЛОНИЧНА 20:15 21:05 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – ТИШИЦЯ 20:50 21:35 ЕТАЛОН
ЛЬВІВ 2 – РАДЕХІВ 21:45 22:25 ЕТАЛОН

Поділитись дописом:



Також радимо переглянути:


Дільничні інспектори міліції
Кам'янка-Бузька міська рада - контакти
Довідник сільських та селищних рад району
Довідка щодо оформлення субсидії
Банкомати у місті Кам’янка-Бузька

Відгуки:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *