Кличе Чудотворна Зарваницька Матінка Божа

З 7 по 14 травня у соборі Преображення Господнього УГКЦ міста Кам’янка-Бузька перебуває Чудотворна ікона Зарваницької Матері Божої.

Щодня о 8.00 год. біля ікони служиться Свята Божественна Літургія, о 18.00 год. – Молебен до Пресвятої Богородиці. У суботу – Свята Божественна Літургія о 9.00 год., у неділю – о 10.00 год.

Священики, вірні моляться до Матінки Божої за перемогу українського народу у війні, за те, щоб минали кулі бійців АТО, за благословення наших родин, оздоровлення хворих, за стареньких, за український народ, розквіт нашої держави та спасіння світу.

До Чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої щодня звідусіль приїжджає багато людей, молодих сімей з дітьми. Люди заносять до Неї свої подяки, випрошують ласки: зцілення від недуги, навернення, опіку над своїми родинами, тощо. Як колись ствердив Папа, Марія дивиться на кожного з нас і вказує на Ісуса, завжди веде до свого Сина Ісуса, бо тільки у Ньому спасіння, тільки Він може перетворити воду самотності, труднощів, гріха у вино зустрічі, радості, прощення. Тільки Він! Так і всі відчули біля ікони на собі ласкавий погляд Марії, яка опікується нами і дозволяє нам провести на Кам’янеччині спільні молитви.

Поділитись дописом:


Також радимо переглянути:


Відкрито меморіальну дошку герою АТО
Зустріч з головою ОДА Олегом Синюткою (Відео)
Затримано підозрюваного у вбивстві у нічному клубі
Почесну відзнаку «Хрест військового капелана» отримав о. Володимир
Викрадення людини у м. Кам’янка-Бузька. 90-ті повернулись?
До 350-ліття храму Святого Миколая
Відома капела бандуристів імені Г.І.Майбороди виступила у Кам’янеччині
Святкування 350-річчя храму св. Миколая - як це було...
Повідомлення про хлорування води з 29 по 31 травня 2017 року

Відгуки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *