Ласкаво просимо на оновлений сайт міста Кам’янка-Бузька

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ МІСТА КАМ’ЯНКА-БУЗЬКА

Метою створення даного проекту було, є, і залишиться бажання розповісти про наше маленьке містечко, яке знаходиться на заході України – Кам’янка-Бузька.

Створення такого ресурсу було приватною ініціативою авторів та підтримується ними виключно на добровільних засадах, у вільний час та за власні кошти.

Всі матеріали взяті з відкритих джерел, або з дозволу авторів чи з домашньої бібліотеки.

На сторінках сайту Ви зможете ознайомитися із містом, яке зветься Кам’янка-Бузька, дізнатися про події у ньому, звичаї мешканців, переглянути світлини міста, розмістити безкоштовне оголошення, знайти друзів, дізнатися про промисловий та сільськогосподарський потенціал міста та району, а також просто з приємністю провести час.

Ми будемо буде вдячні за будь-яку співпрацю, що допоможе максимально розвинути сайт.

Питання, пропозиції та побажання щодо даного веб-проекту Ви можете надсилати нам будь-яким зручним для Вас способом.

Для зв’язку з адміністрацією сайту міста Кам’янка-Бузька перейдіть по даному посиланні: Зворотній зв’язок.

Сподіваємось, що цей сайт перетвориться в справжній інформаційно-розважальний портал Кам’янеччини, де кожен зможе знайти цікаві для себе матеріали та отримати достовірну інформацію про цей мальовничий куточок Львівщини.

З повагою: Автори проекту KamBuz.org.ua – Вітрина міста Кам’янка-Бузька у мережі Інтернет.

Увага: Інформація, що розміщується користувачами у розділах «Оголошення», «Гостьова книга», та у кометарях, є виключним правом громадян України на свободу слова згідно ст.34 Конституції України. Відповідальність за зміст таких повідомлень несуть їхні автори.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів.

Відгуки:


Поділитись сторінкою: