Нова патрульна поліція Кам’янка-Бузького району

Нова поліція Кам’янка-Бузького району

Зовсім нещодавно, на території Кам’янка-Бузького району почали працювати сектори реагування патрульної поліції. За інформацією зі сторінки у Facebook Кам’янка-Бузького відділу поліції , для потреб патрульної поліції, на наш район виділено 3 нових автомобілі: Рено-Доккер, Рено-Кенго, Рено-Дастер. З метою ознайомлення Вас із зонами відповідальності новоствореної патрульної поліції, основними завданнями та функціями, а також часом за який нові патрулі повинні прибувати на місце події, приводимо повний текст повідомлення.

З метою вдосконалення оперативно-службової діяльності Кам’янка-Бузького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, забезпечення ефективного впливу на вирішення завдань щодо зміцнення правопорядку на території Кам’янка-Бузького району та на виконання вимог наказу Голови Національної поліції від 22.01.2016№53 «Про запровадження нових форм і методів роботи територіальних підрозділів ГУНП у Київській, Львівській та Харківських областях» на території Кам’янка-Бузького району почали працювати сектори реагування патрульної поліції (СРПП).

Зони відповідальності

Територію обслуговування Кам’янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області поділено на 3 зони реагування з урахуванням кількості населених пунктів, специфіки регіону, запитів територіальних громад, щільності населення, особливостей наявного дорожнього сполучення.

 • Зона №1 «Яричів», центр с. Старий Яричів, включає сільські ради: Старояричівська, Новояричівська, Запитівська, Ременівська, Дідилівська, Убинівська, Банюнинська, Неслухівська, Великосілківська, Вирівська;
 • Зона №2 «Кам’янка-Бузька», центр м. Кам’янка-Бузька, включає: Кам’янка-Бузьку міську раду, сільські ради: Жовтанецька, Великоколоднівська, Стрептівська, Батятичівська, Желдецька, Дернівська, Зубомостівська, Прибужанівська;
 • Зона №3 «Добротвір», центр смт. Добротвір, включає: Добротвірську селищну раду, сільські ради: Старо –Добротвірська, Сілецька, Незнанівська, Полоничнівська.

Крім того у зонах реагування знаходяться дільничні опорні пункти поліції у м. Кам’янка-Бузька вул. Незалежності 49, смт. Добротвір, вул. Стуса 2а, смт. Новий Яричів, вул. Незалежності, 6.

На Кам'янка-Бузький район виділено 3 нових автомобілі :Рено-Доккер, Рено-Кенго, Рено-Дастер

На Кам’янка-Бузький район виділено 3 нових автомобілі :Рено-Доккер, Рено-Кенго, Рено-Дастер

Основними завданнями та функціями груп реагування патрульної поліції (ГРПП) є:

 1. своєчасне реагування на заяви й повідомлення про вчинені правопорушення та інші події з метою прибуття на місце події у найкоротший термін;
 2. припинення правопорушень, надання допомоги громадянам, які її потребують;
 3. служіння суспільству, реалізація концепції «поліція та громада»;
 4. забезпечення публічної безпеки і порядку;
 5. охорона прав і свобод людини, а також інтересів суспільства та держави;
 6. протидія правопорушенням;
 7. надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин, або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.
 8. своєчасне реагування на заяви й повідомлення про вчинені правопорушення та інші події з метою прибуття на місце події у найкоротший термін;
 9. припинення правопорушень, надання допомоги громадянам, які її потребують;
 10. складання, у межах компетенції, протоколів про адміністративні правопорушення та здійснення, у визначених законом випадках, провадження у справах про адміністративні правопорушення.

Працівникам поліції, які перебувають у складі ГРПП, у разі отримання інформації про правопорушення або іншу подію необхідно невідкладно прибути на місце події:

 • час прибуття у містах складає до 5 хв, за умови перебування ГРПП на дільниці, визначеній для несення служби, та до 7 хв. – у разі, якщо задіяна ГРПП з іншої дільниці;
 • час прибуття у сільській місцевості складає до 15 хв., при перебуванні ГРПП на дільниці, визначеній для несення служби, та до 20 хв. – у разі, якщо задіяна ГРПП з іншої дільниці;
 • у випадках ускладнення погодних умов, дорожньої обстановки та особливостей місцевості або інших непередбачуваних обставин, загальний час прибуття ГРПП на місця вчинення правопорушень та інших подій не повинен перевищувати часу, мінімально необхідного для подолання відстані від місця перебування наряду до місця події.

Для належного виконання працівниками СРПП покладених на них завдань та функцій, їх забезпечено автотранспортом, необхідною кількістю пального, засобами озброєння та індивідуального захисту, засобами зв’язку та іншими технічними засобами. У Кам’янка-Бузький ВП надійшли 3 нових автомобілі :Рено-Доккер, Рено-Кенго, Рено-Дастер.

Освячення патрульних автомобілів

15 лютого на церковне свято Стрітення Господнього святі отці Кам’янеччини провели чин освячення службових автомобілів. На урочистості були присутні голова РДА Кирилич Володимир, його заступник Мудрик Наталія та міський голова Омелян Олег. Начальник Кам’янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області підполковник поліції Підлужний Ігор виступив з промовою та запевнив, що під пильним наглядом інспекторів ГРПП життя населення на території району стане спокійнішим, за рахунок швидкого реагування на повідомлення громадян.

І на завершення, пропонуємо переглянути відео-сюжет чину освячення нових патрульних автомобілів, відзнятий кореспондентами «Життя і слово»:

//www.zislovo.com.ua/images/stories/videos/polmash.mp4

Поділитись дописом:


Також радимо переглянути:


У Батятичах відкрито меморіальну дошку герою АТО
Кам'янеччина у скорботі: 4 листопада день жалоби
Пожежа у Ременові: чоловік отримав опіки ІІ-ІІІ ступеня
Аварія у Ременові - загинула людина, ще троє травмовані
Брудний дощ з невідомої речовини випав у Кам'янці-Бузькій
У школи району повернули безкоштовні гарячі сніданки
ДТП у Сапіжанці – легковик протаранив бетонну огорожу
Заходи до Дня Європи у школах міста та району
Архієрейська Божественна Літургія в селі Руда-Сілецька

Відгуки:


2 відгуків до допису: Нова патрульна поліція Кам’янка-Бузького району

 1. Оксана сказав:

  Чудово читати такі новини.

 2. Руслан сказав:

  Оксана, Неймовірні новини…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *