Рубрики новин:

Погодьтеся, новини Кам’янеччини, це важлива частина життя мешканців нашого міста, тому ми не перестаємо постійно моніторити останні новини міста Кам’янка-Бузька та цілого району. Як тільки той чи інший важливий матеріал потрапляє до нас, ми відразу намагаємося поділитись наявною у нас інформацією з Вами.

Напевно, варто сказати, що не завжди можна вчасно за всім встежити, отже, буде просто чудово, якщо Ви простягнете нам руку допомоги та за власною ініціативою надішлете нам який-небудь цікавий факт, що стосується міста Кам’янка-Бузька, новину про подію у місті, або ж навіть репортаж з місця події. Не сумнівайтеся, цікава інформація обов’язково буде опублікована. Для того щоб поділитись новиною, натисніть «Читати далі» та заповніть форму.

Безумовно, події, які відбуваються місті та новини Кам’янка-Бузької, важливі в першу чергу нам, тим хто проживає в цьому чудовому місті, адже кожен мешканець нашого міста, хоче і має право дізнатись, що ж відбувається у рідному місті зараз, або відбувалося в районі вчора, що сталось у будинку навпроти, або може бути навіть у сусідській квартирі. Насправді, в переважній більшості випадків важливо просто бути обізнаним про ту чи іншу подію.

Якщо Ви бажаєте розповісти нам сьогодні важливі новини міста, то ми лише за! Ми ознайомимось з матеріалом, якщо він буде дійсно важливим, то опублікуємо його. Чим більше достовірної інформації у нас буде, тим популярнішою і відомішою у світі буде наша улюблена Кам’янеччина! Хто як не ми разом з  Вами, зможемо зробити наше місто кращим, відомішим та яскравішим, адже ми любимо його.

Для того, щоб надіслати нам новину, заповніть форму:

* Найкраще, заздалегіть підготувати свій матеріал у форматі документу Word, та додати до повідомлення.

Ваше ім'я:

Ваш email:

Тема новини:

Текст новини:

Додати документ (формат файлу: doc, docx, txt, rtf, pdf, jpg, jpeg)


Підтвердіть, що ви людина:


Поділитись дописом:


Також радимо переглянути:


Відгуки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *