Оперативна нарада: завдання керівникам

Під час понеділкової наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району голова РДА Володимир Кирилич в першу чергу подякував усім, хто долучився до організації на Кам’янеччині Ювілейної Прощі з нагоди 100-ліття об’явлень Божої матері у Фатімі.

-Питання призову на строкову військову службу та залучення громадян на службу за контрактом є архіважливими для нас. Особливу увагу слід звернути на стан здоров’я молодого поповнення, проведення аналізу історії хвороб, лікарській комісії тісно співпрацювати з районним військовим комісаріатом. Проведення медичних оглядів громадян призовного віку і тих, яких добирають на військову службу за контрактом головному лікарю ЦРЛ Олександру Ковальчуку слід взяти під особистий контроль, – сказав очільник району. Він порушив також питання надання житлових субсидій, особливо проблемні – формування соцзахистом списків для відшкодування коштів людям за надані послуги водо-, електро-, газопостачання, вивезення ТПВ, тощо. І доручив заступнику голови Михайлу Мазяру підготувати 16 травня нараду з даних питань.

-Минулої п’ятниці відбулася зустріч керівництва області і району з учасникам АТО та їхніми родинами з міста Кам’янка-Бузька. Такі зустрічі відбудуться у всіх регіонах району. Тому РЦСССДМ, управлінню соцзахисту РДА необхідно ретельніше готувати ці заходи, вивчити всі проблеми цієї категорії людей, -наголосив Володимир Кирилич. Він також дав завдання головному архітектору району Ростиславу Кліщу працювати щодо подання генплану смт Добротвір на засідання обласної містобудівної ради.

Під час зустрічі керівників йшлося про організацію роботи районної евакуаційної комісії, оскільки на це наголошувалось в результаті обласної перевірки цивільного захисту. Перший заступник голови РДА Андрій Вашківський спільно з сектором цивільного захисту райдержадміністрації активізує дану роботу. Андрій Вашківський говорив про здійснення закупівлі за кошти субвенції в галузі культури, підготовку звіту про введення в експлуатацію об’єктів – реалізація мікропроектів у галузі медицини.

Оригінал новини: Оперативна нарада: завдання керівникам

Поділитись дописом:


Також радимо переглянути:


В селі Руда освячено пам'ятник новітнім героям
Кам’янка-Бузький район одержав субвенцію з бюджету
Консультації з питань охорони праці та промислової безпеки
Обирай майбутнє без наркотиків
Кам’янка-Бузький район одержав субвенції з державного бюджету
Молодь Кам’янка-Бузької активно долучається до проекту Ідея змінює країну
Жовтанецька ОТГ: реалізація соціально важливих ініціатив
Володимир Кирилич зустрівся з учасниками АТО у смт Добротвір
Проведено тренування (навчання) з цивільного захисту

Відгуки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *