Перший заступник голови ОДА зустрівся з бійцями АТО Кам’янеччини

12 травня перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський та голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провели зустріч з демобілізованими військовослужбовцями та сім’ями діючих військових, які зараз перебувають у зоні проведення антитерористичної операції. На заході також були присутні керівники та представники районного військового комісаріату, управління соціального захисту населення, охорони здоров’я, пенсійного фонду, Держгеокадастру.

Розпочинаючи зустріч, голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич зазначив, що мета даної зустрічі ознайомитися із проблемами демобілізованих воїнів та учасників бойових дій АТО, почути їх думки та забезпечити виконання назрілих питань органами влади всіх рівнів. Адже володіючи необхідною інформацією, набагато легше оперативно реагувати на ті чи інші проблеми.

Перший заступник голови ОДА Ростислав Замлинський озвучив, що такі зустрічі відбуваються у районах за дорученням голови облдержадміністрації Олега Синютки та мають за мету на місцях обговорити проблеми і потреби військових та їхніх сімей. Наголосив, що облдержадміністрація докладає максимум зусиль, щоб максимально спростити процедуру надання учасникам АТО всіх послуг та пільг, які передбачено законом.

У ході зустрічі учасниками АТО та членами їх сімей були підняті питання щодо виділення земельних ділянок під будівництво та ведення особистого селянського господарства, медичного забезпечення, безкоштовного забезпечення ліками за рецептом лікаря, упорядкування особистих документів, оздоровлення учасників АТО та членів їх сімей, надання матеріальної допомоги, термінів та вартості оформлення права власності на земельну ділянку, започаткування власного бізнесу. Також учасники АТО озвучили, що часто не можуть скористатися пільговим проїздом у громадському транспорті.

На завершення зустрічі перший заступник голови облдержадміністрації наголосив, що керівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації зобов’язані в першочерговому порядку реагувати на звернення учасників АТО та надавати всіляку допомогу та підтримку. Також дав завдання соціальним службам максимально донести до кожного демобілізованого учасника АТО інформацію про всі пільги, допомоги та інші гарантовані їм права і можливості. Скласти та довести до відома військовослужбовців графік проведення профілактичних обстежень.

Оригінал новини: Ростислав Замлинський зустрівся з бійцями АТО Кам’янеччини

Поділитись дописом:


Також радимо переглянути:


Обирай майбутнє без наркотиків
Кам’янка-Бузький район одержав субвенції з державного бюджету
Делегація Кам'янеччини вшанувала пам'ять про ліквідаторів Чорнобильської АЕС
Підготовка до Прощі з нагоди 100-ліття об’явлення Пресвятої Богородиці у Фатімі
Угода між Кам’янка-Бузькою РДА та філією «Ощадбанку» щодо «теплих» кредитів
7 травня біля криївки-меморіалу УПА (поблизу села Рокети) відбулися панахида
Володимир Кирилич зустрівся з учасниками АТО у смт Добротвір
Нарада щодо проведення заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв політичних репресій
Звіт про прийом громадян керівництвом РДА

Відгуки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *