Посилення безпеки об’єктів життєдіяльності району на період травневих свят

4 травня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів нараду з керівниками правоохоронних органів щодо безпеки об’єктів життєдіяльності району на період травневих свят.

Володимир Кирилич озвучив, що посилення безпеки на об’єктах критичної інфраструктури є пріоритетними завданнями усіх відповідних підвідомчих установ, підприємств та організацій, і безпосередньо правоохоронних органів. Тому, задля мінімізації ризиків будь-яких провокацій та забезпечення безпеки громадян Кам’янеччини в період травневих свят, контроль та охорона на об’єктах має бути максимально посиленими.

Начальник Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ НПУ у Львівській області Ігор Підлужний доповів, що на період травневих свят буде здійснюватися цілодобове чергування та патрулювання у місцях масового скупчення людей, особовий склад відділу переведений на посилений графік чергувань несення служби та всі екіпажі в повній готовності.

Інші представники відповідних служб також доповіли про графік чергувань їхніх працівників і готовність у будь-який момент до вчинення необхідних дій.

З метою запобігання та попередження можливих диверсій та терористичних актів на період травневих свят було вирішено надати графіки чергувань до райдержадміністрації на період з 6 травня по 9 травня 2017 року, забезпечити посилене патрулювання вулиць населених пунктів Кам’янка-Бузького району, посилити охорону військових поховань, пам’ятників, пам’ятних знаків полеглим співвітчизникам часів Другої світової війни, спільно з підрозділами ДСНС уточнити плани реагування при виникненні пожежі та інших надзвичайних подій, маршрути евакуації та порядок ліквідації наслідків надзвичайних подій.

Оригінал новини: Посилення безпеки об’єктів життєдіяльності району на період травневих свят

Поділитись дописом:


Також радимо переглянути:


Тарас Келеберда – новообраний голова районної ради
Організаційні питаня реалізації інфраструктурних мікропроектів
Делегація Кам'янеччини вшанувала пам'ять про ліквідаторів Чорнобильської АЕС
З 28 квітня завершується опалювальний сезон
Кам’янка-Бузький Пенсійний фонд інформує...
Молодь Кам’янка-Бузької активно долучається до проекту Ідея змінює країну
ТзОВ «Еко Міт» розширяє потужності
Голова РДА провів особистий прийом громадян
Жовтанецька ОТГ: реалізація соціально важливих ініціатив

Відгуки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *