ПП «Львів-Пак»: підприємство розширяє потужності

19 травня перший заступник голови обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, голова районної державної адміністрації Володимир Кирилич відвідали підприємство ПП «Львів-Пак» у селі Тартак, де відбулася презентація безвідходного деревообробного виробництва. На підприємстві облаштували комплекс виробничих потужностей – запустили котельню на альтернативних видах палива.

«Важливо, що на таких підприємствах усю продукцію, яку виробляють, підтверджують відповідним сертифікатом. Її можуть реалізовувати на території Європейського Союзу. Це реальний приклад, як український бізнес інтегрується в європейський. Дуже добре, що мова йде про продукцію доданої вартості, а не «зрізав дерево і повіз», тут є переробка, переробка і переробка. Власне, ініціативи, експорт продукції під брендом «зроблено в України», «зроблено в Львівщині» для нас є дуже важливими. Хочу подякувати вам за те, що ви  працюєте, і таким чином долучаєтеся до розвитку області і України”, – сказав Ростислав Замлинський.

Керівник області побажав, щоб тартаківці і надалі своєю працею спільно будували місцеву громаду, будували область, будували Україну.

Звертаючись до директора підприємства Андрія Кравчука Ростислав Замлинський додав: “Хочу подякувати за таку підприємницьку ініціативу, за внутрішні інвестиції, за українські. Зі свого боку, зі сторони облдержадміністрації, від імені голови облдержадміністрації Олега Синютки запевняю в повній підтримці розвитку усіх видів господарської діяльності, які будуть легальним та чесним бізнесом. Ми будемо сприяти та допомагати в чому потрібно”.

Голова райдержадміністрації Володимир Кирилич відзначив: “Перше, що впадає в очі, коли переступаєш поріг, це відчуття того, що господар підприємства має європейську ментальність.  Друге – щораз частіше ми чуємо з вуст підприємців слова подяки за ту допомогу, яку надає влада. І я хотів би подякувати обласній державній адміністрації в особі Ростислава Замлинського. Ми зустрічалися напередодні і пан Андрій  дякував за допомогу з оформлення дозвільної документації. Третій позитивний момент – сьогодні мешканці Кам’янка-Бузької проснулися і побачили, що за ніч готові вже 2 км дороги. Це для нас незвичне явище, якщо дивитися на минулі роки. Плюс через кілька днів запрацює безвіз, я думаю нам є чим потішитися. Ми потихеньку не тільки рухаємося до Європи, а й будуємо в себе повноцінну частинку Європейської спільноти. Я вам дякую за працю, адже продукція вашого підприємства є затребуваною у всіх куточках світу”.

Директор ПП «Львів-Пак» Андрій Кравчук подякував владі за сприяння у виготовлені усієї необхідної документації та за співпрацю: «За цей рік виготовлені документи на всі цехи. Тепер у нас немає жодної незареєстрованої будови, жодної будови без права власності, без права допуску до виробництва. Це все робиться завдяки позитивним змінам в країні. Ми не давали хабарів ні грішми, ні  лісом. А на рахунок доріг – всі, хто має автомобіль, задоволені. Кожен швидше заїде, менше пробиватимуться колеса, маршрутка швидше заїде. Та й у нас були такі перевізники, які при поганій дорозі на радехівському напрямку не хотіли здійснювати перевезення. Тепер до нас захочуть їхати”.

Андрій Кравчук ознайомив гостей з робочим процесом безвідходного деревообробного виробництво та переробки деревини на підприємстві.

Оригінал новини: ПП «Львів-Пак»: підприємство розширяє потужності

Поділитись дописом:


Також радимо переглянути:


У Батятичах відкрито меморіальну дошку герою АТО
У с. Зубів Міст буде нова дорога, а в Убинях вуличне освітлення
Кам'янеччина у скорботі: 4 листопада день жалоби
Нова патрульна поліція Кам’янка-Бузького району
Брудний дощ з невідомої речовини випав у Кам'янці-Бузькій
Мешканці Дідилова проти будівництва заводу у селі
У школи району повернули безкоштовні гарячі сніданки
Заходи до Дня Європи у школах міста та району
Архієрейська Божественна Літургія в селі Руда-Сілецька

Відгуки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *