У школи району повернули безкоштовні гарячі сніданки

У школи району повернули безкоштовні гарячі сніданки

У Кам’янка-Бузькому районі нарешті відновили гаряче харчування для дітей молодшої школи і дошкільнят. Після того, як журналісти телеканалу ZIK відреагували на численні звернення батьків, місцева влада активізувала зусилля.

Місцеві жителі розповідають, що як тільки журналісти  телеканалу зайнялись цією темою, обіди відновили за вісім днів.

«Відучора харчування повернулося в школу. Діти харчуються в повному обсязі. У нас є 107 дошкільнят, які харчуються три рази на день, і 203 особи з числа учнів отримують безкоштовне харчування. Що ж до якості харчування, то сьогодні тільки другий день, тому ми ще не можемо зробити глибокий аналіз. Але тим, що ми бачимо сьогодні, наразі задоволені», – повідомила директор Жовтанецького НВК Жанна Король.

Найбільше гарячому харчуванню зраділи дошкільнята. Два тижні, поки в районі тривали тендерні «розбірки», дітлахи перебували на сухому пайку і могли проводи в дошкільній групі не більше, ніж чотири години на день.

«Було незручно, коли діти приходили в школу і були змушені щось купувати на перерві. Вони бігали в  магазин, купували хот-доги», – розповіла учитель Жовтанецької школи Оксана Кулина.


Голова райдержадміністрації розповідає: після того, як у районі внесли зміни до організації харчування і провели прозорий тендер, контролювати процес нарешті стало простіше.

«При кожній школі створено постійну комісію, яку очолює директор школи. До її складу також входять представники батьківського комітету, сільської ради і депутати районної ради. Наголошую, комісія діє постійно, вона може будь-якої миті прийти і перевірити, бо це прописано в угоді між замовником, відділом освіти і постачальником послуг», –  зазначив голова Кам’янка-Бузької РДА Володимир Кирилич.

Щоправда, одна зі шкіл району ще без харчування, через те, що немає кухарів. Попередні працівники звільнились, а нових на роботу ще не взяли. Але чиновники обіцяють до кінця тижня виправити ситуацію.

Загалом на безкоштовне гаряче харчування з районного бюджету виділили майже п’ять мільйонів гривень.

Оригінал новини тут

Поділитись дописом:


Також радимо переглянути:


Новий голова Кам'янка-Бузької райдержадміністрації
У Батятичах відкрито меморіальну дошку герою АТО
У с. Зубів Міст буде нова дорога, а в Убинях вуличне освітлення
Кам'янеччина у скорботі: 4 листопада день жалоби
У Новому Яричеві хочуть закрити лікарню і поліклініку
Нова патрульна поліція Кам’янка-Бузького району
Мешканці Дідилова проти будівництва заводу у селі
ДТП у Сапіжанці – легковик протаранив бетонну огорожу
Заходи до Дня Європи у школах міста та району

Відгуки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *