Відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

20 квітня 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Вашківського відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кам’янка-Бузькій районній державній адміністрації. На засіданні розглянуто питання щодо посилення заходів з недопущення занесення і розповсюдження пташиного грипу та вжиття невідкладних заходів з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію Кам’янка-Бузького району. Для участі в обговоренні назрілих питань та прийняття відповідних рішень були запрошені члени Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, працівники районної служби ветеринарної медицини та ряд керівників сільськогосподарських підприємств.

На засіданні заслухано інформацію лікаря-епізоотолога Кам’янка-Бузької районної державної лікарні ветеринарної медицини О.Костишин щодо заходів, які вживаються для уникнення та недопущення занесення і розповсюдження пташиного грипу.

Про ситуацію щодо посилення заходів проти африканської чуми свиней інформував начальник Кам’янка-Бузької районної державної лікарні ветеринарної медицини Петро Браташ. Він роз’яснив, що африканська чума свиней (АЧС) на території України стала реальною загрозою розповсюдження її збудника по всій території держави. АЧС може завдати непередбачуваних економічних збитків країні. Тому головне завдання – не допустити занесення збудника цієї страшної хвороби на територію району.

DSC05711Заслухавши та обговоривши інформацію членами комісії було прийнято ряд відповідних рішень щодо спільної роботи усіх зацікавлених служб та організацій у проведенні заходів з недопущення поширення збудника африканської чуми свиней на території Кам’янка-Бузького району. Зокрема, забезпечити дієвий контроль за переміщенням свиней та продуктів з них на території району, не допускати переміщення живих тварин без ветеринарних документів, продовжити роз’яснювальну роботу серед населення району щодо небезпеки АЧС та вживання запобіжних заходів для недопущення поширення збудника територією району. Також наголошено на забороні стихійної торгівлі м’ясом, м’ясопродуктами на території району.

Підсумовуючи засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії, Андрій Вашківський наголосив на необхідності оперативного реагування на будь-які можливі спалахи небезпечного захворювання та недопущення його розповсюдження на території нашого району.

Оригінал новини: Відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

Поділитись дописом:


Також радимо переглянути:


Відкрито меморіальну дошку герою АТО
В селі Руда освячено пам'ятник новітнім героям
Кам’янка-Бузький район одержав субвенцію з бюджету
Організаційні питаня реалізації інфраструктурних мікропроектів
Володимир Кирилич провів понеділкову нараду
Обирай майбутнє без наркотиків
Кам’янка-Бузький район одержав субвенції з державного бюджету
Делегація Кам'янеччини вшанувала пам'ять про ліквідаторів Чорнобильської АЕС
З 28 квітня завершується опалювальний сезон

Відгуки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *