Відбулись змагання з гирьового спорту та шахів

В неділю, 23 квітня на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Кам’янка-Бузька відбулись змагання з гирьового спорту та шахів за програмою ХХІІІ відкритих Спортивних Ігор Кам’янка-Бузького району серед підприємств, організацій, установ та за місцем проживання. Захід розпочався з хвилини мовчання в знак пам’яті про загиблих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

У змаганнях з гирьового спорту, які проходили у чотирьох вагових категоріях взяли участь 6 команд, де сильнішою виявилась команда ВПУ №71 м. Кам’янка-Бузька. Лень Володимир виконав найбільшу кількість вправ з гирею у ривку – 63 рази.  Другою була команда Дернівської сільської ради, а третє місце посіла команда ПП «Львів-ПАК».

Серед десяти команд, які змагались в шахах перше місце виборола команда Добротвірської ТЕС, друге – Жовтанецької ОТГ, а третіми були шахісти, які представляли Добротвірську Селищну раду.

Також варто зауважити, що вперше за всю історію проведення таких комплексних змагань до участі була запрошена команда, сформована з учасників бойових дій АТО та волонтерів – «ГО Захисту прав та інтересів воїнів АТО», які посіли восьме місце у змаганнях з шахів.

Наступний вид програми – змагання з міні-футболу відбудуться в неділю, 30 квітня.