Організаційні питаня реалізації інфраструктурних мікропроектів

20 квітня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів нараду з організаційних питань стосовно реалізації інфраструктурних мікропроектів, переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку. У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, керівники та працівники фінансових служб бюджетних установ, представники Агенції місцевого економічного розвитку Кам’янка-Бузького району, виконавці проектно-кошторисних документацій.

Досвід реалізації мікропроектів минулого року висвітлив ряд проблемних питань. Перше питання – це якість виготовлення проектно-кошторисної документації, друге – залучення фахових підрядників з належним досвідом робіт.

Також було розглянуто питання спонсорський грошових та негрошових внесків у реалізацію проектів, порядок укладення договорів підряду та почерговість оплат за рахунок спонсорських та бюджетних коштів.

Присутні обговорили 5 заявок, поданих на обласний конкурс мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 рік. Це капітальний ремонт внутрішніх приміщень Добротвірської міської лікарні смт. Добротвір, капітальний ремонт адміністративного приміщення будинку музичної школи в смт.Добротвір, капітальний ремонт адміністративного будинку спортивного комплексу в м.Кам’янка-Бузька, капітальний ремонт даху спортзалу Добротвірської ЗОШ І-ІІІ ст., капітальний ремонт з заміни газових опалювальних  котлів Стародобротвірської ЗОШ І-ІІІ ст.

По кожному проекту обговорили питання стану виготовлення документації та її будівельної експертизи, пропозиції щодо потенційних виконавців робіт та порядок здійснення технічного нагляду.

Оригінал новини: Вирішували організаційні питаня стосовно реалізації інфраструктурних мікропроектів

Поділитись дописом:


Також радимо переглянути:


Новий голова Кам'янка-Бузької райдержадміністрації
Тарас Келеберда – новообраний голова районної ради
Консультації з питань охорони праці та промислової безпеки
Володимир Кирилич провів особистий прийом громадян
Обирай майбутнє без наркотиків
ТзОВ «Еко Міт» розширяє потужності
Голова РДА провів особистий прийом громадян
Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати
Перший заступник голови ОДА зустрівся з бійцями АТО Кам’янеччини

Відгуки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *