Організаційні питаня реалізації інфраструктурних мікропроектів

20 квітня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів нараду з організаційних питань стосовно реалізації інфраструктурних мікропроектів, переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку. У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, керівники та працівники фінансових служб бюджетних установ, представники Агенції місцевого економічного розвитку Кам’янка-Бузького району, виконавці проектно-кошторисних документацій.

Досвід реалізації мікропроектів минулого року висвітлив ряд проблемних питань. Перше питання – це якість виготовлення проектно-кошторисної документації, друге – залучення фахових підрядників з належним досвідом робіт.

Також було розглянуто питання спонсорський грошових та негрошових внесків у реалізацію проектів, порядок укладення договорів підряду та почерговість оплат за рахунок спонсорських та бюджетних коштів.

Присутні обговорили 5 заявок, поданих на обласний конкурс мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 рік. Це капітальний ремонт внутрішніх приміщень Добротвірської міської лікарні смт. Добротвір, капітальний ремонт адміністративного приміщення будинку музичної школи в смт.Добротвір, капітальний ремонт адміністративного будинку спортивного комплексу в м.Кам’янка-Бузька, капітальний ремонт даху спортзалу Добротвірської ЗОШ І-ІІІ ст., капітальний ремонт з заміни газових опалювальних  котлів Стародобротвірської ЗОШ І-ІІІ ст.

По кожному проекту обговорили питання стану виготовлення документації та її будівельної експертизи, пропозиції щодо потенційних виконавців робіт та порядок здійснення технічного нагляду.

Оригінал новини: Вирішували організаційні питаня стосовно реалізації інфраструктурних мікропроектів

Поділитись дописом:


Також радимо переглянути:


Новий голова Кам'янка-Бузької райдержадміністрації
Зустріч з громадою селища Запитів
Консультації з питань охорони праці та промислової безпеки
Володимир Кирилич провів особистий прийом громадян
Володимир Кирилич провів понеділкову нараду
Нарада з керівниками структурних підрозділів РДА
Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати
Перший заступник голови ОДА зустрівся з бійцями АТО Кам’янеччини
Нарада з розпорядниками бюджетних коштів

Відгуки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *