Володимир Кирилич провів понеділкову нараду

24 квітня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів чергову нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Очільник району розпочав зустріч із спортивних досягнень Кам’янеччини.

– У змаганнях з гирьового спорту взяли участь шість команд, де перемогла команда ВПУ №71 м. Кам’янка-Бузька, а в шахах серед десяти команд сильнішими виявились працівники Добротвірської ТЕС. Наступні змагання – з міні-футболу. Сподіваємось, колектив райдержадміністрації на цей турнір виставить свою команду, – сказав завідувач сектору молоді і спорту РДА Тарас Койда.

Обговорювалось питання оздоровлення дітей. Майже 2 тис. дітей району потребують нашої опіки, серед них 71 дитина учасників АТО.  “У даний час ми маємо  29 заяв від батьків на оздоровлення дітей. Але більш-менш реальна картина про потребу оздоровлення вималюється у травні. Тепер батьки оплачують проїзд дітей. Згідно програми з бюджету виділено 100 тисяч гривень для надання матеріальних допомог учасникам АТО. В якійсь мірі це можливо поєднати з оздоровленням”, – поінформував начальник управління соціального захисту РДА Андрій Загайко. Крім того очільник району доручив начальнику відділу освіти райдержадміністрації Василю Ковталу провести зустріч з дітьми та родичами членів ГО “Легіон”.

Порушувались питання призову на строкову військову службу, зокрема виділення автотранспорту для перевезення призовників та супроводжуючих осіб до ОВК.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Людмила Барила говорила про виконання дохідної частини місцевих бюджетів району. Станом на 20 квітня при плані 40747,7 тис. грн. надійшло 39744,3 тис. грн., що становить 97,5%.  До районного бюджету надійшло 22939,3 тис. грн., або 87,3%.

Керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська наголосила, що делегація Кам’янеччини готується до обласних заходах з нагоди 31-ї річниці аварії на ЧАЕС. Члени районної ГО “Союз Чорнобиль України”, яку очолює Олексій Устюжанінов, 26 квітня об 11.00 год. візьмуть участь у молебні та покладанні квітів до “Пам’ятного знаку Героям і жертвам Чорнобиля”, а о 12.00 год. – в кінопалаці ім. О. Довженка зустрінуться із керівництвом області.

Володимир Кирилич дав доручення заступнику голови РДА Михайлу Мазяру спільно з фахівцями  ГУ Держпраці у Львівській області  продовжити роботу з легалізації заробітної плати, директору РЦСССДМ Олександрі Кравець проводити роботу з учасниками АТО, начальнику відділу економічного розвитку і туризму райдержадміністрації Ользі Хомі провести моніторинг оцінювання об’єктів району з ДФРР. Нагадаємо, що це “Енергоефективна реновація Кам’янка-Бузької центральної районної лікарні (реконструкція даху з утепленням горища)”,  “Енергоефективна реновація ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. Г. Тютюнника (капітальний ремонт даху з утепленням горища”, “Добудова ЗОШ І-ІІІ ступенів на 300 учнів в с. Батятичі”.

Цьогоріч відзначається 350-річчя храму св. Миколая в м. Кам’янка-Бузька. Завідувач сектору культури райдержадміністрації Любов Водоніс поінформувала, що святкування розпочалися у Хрестопоклінну неділю, наступні духовні святкові заходи заплановано на 22 травня та 19 грудня цього року.

Оригінал новини: Володимир Кирилич провів понеділкову нараду

Поділитись дописом:


Також радимо переглянути:


Відкрито меморіальну дошку герою АТО
Кам’янка-Бузький район одержав субвенцію з бюджету
Тарас Келеберда – новообраний голова районної ради
Відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії
Діти побували на показі балетної вистави Білосніжка і семеро гномів
Посилення безпеки об’єктів життєдіяльності району на період травневих свят
Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати
Володимир Кирилич зустрівся з учасниками АТО у смт Добротвір
Звіт про прийом громадян керівництвом РДА

Відгуки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *