Загадкова загибель хлопця у нічному клубі «Озон»

Загадкова загибель хлопця в нічному клубі «Озон»

29 жовтня всі головні телеканали України приголомшили відеосюжетом про загибель молодого хлопця – Ігора Масловського, у нічному клубі «Озон».  Цікаво, що до сьогоднішнього вечора, жодної згадки про цю подію в інформаційному полі не було. Пропонуємо переглянути сюжети телеканалу 1+1, ЗІК та ICTV, що вийшли у вечірній ефір.

На Львівщині у місті Кам’янка-Бузька хлопець загадково загинув на дискотеці. – під таким заголовком вийшов у ефір сюжет випуску ТСН на каналі 1+1

Один парубок вдарив іншого і той одразу помер. З камер відеонагляду видно, хто завдав удару потерпілому, утім досі нікому не висунули звинувачень. Адже місцеві експерти у свідоцтві про смерть написали – причина не встановлена. Родичі загиблого хлопця припускають, впливова сім’я кривдника може впливати на слідство. Випуск ТСН. 19:30 за 29 жовтня 2015 року.

Вбивство хлопця на дискотеці на Львівщині намагаються зам’яти – заголовок відеосюжету у програмі Надзвичайні новини на телеканалі ICTV.


Чи покарають убивцю, залежить від судмедекспертів? – це заголовок сюжету телеканалу ЗІК

На Львівщині під час дискотеки загинув хлопець. Трагедія сталася минулого тижня у місті Кам’янка-Бузька. Хлопця досі не поховали, бо немає висновків експертів. А нападник, якого зафільмувала камера спостереження – досі на свободі.

Безкарним залишається вбивство на Львівщині – заголовок публікації телеканалу НТН

Скоїти вбивство та спокійно піти додому. Таке сталося у Кам’янці-Бузькій на дискотеці. Боксер ударом у шию вбив хлопця, скоїв це при свідках, є і відео злочину. Але нападника ніхто не заарештовує. Як це можливо?

Ігор Масловський відпочивав у нічному клубі. О пів на другу ночі хлопець вийшов на терасу і розмовляв зі знайомим. Несподівано до нього наблизився молодик і перед очима в десятків свідків, просто під камерою спостереження – вдарив у шию!

– Ігор хтів зловитися за цей мусорник, здається, або за це перило. Ну, падав. Він хтів просто стриматись. І він не, ну як то кажуть, все.

Швидка приїхала через сорок хвилин і, не повідомивши міліцію, забрала тіло в морг. Тож правоохоронці не змогли навіть належно провести слідчі дії. А убивця спокійно покинув клуб.

Ірина Зінько, сестра загиблого:

– Зі слів людей, він зухвало вже в перший день, як це сталося, ходив от в місті по вулиці і десь, і говорив, можливо, навіть і випивав, і говорив, що йому нічого не буде, що йому все помажуть.

Мати та сестра Ігоря не можуть пережити того, що вбивця може уникнути покарання. Як так сталося, що нападника не затримали – запитання до міліції. Там кажуть – це правова колізія. Судмедексперт чомусь не з’ясував причину смерті.

Сергій Нестерук, заступник керівника Кам’янка-Бузького РВ міліції:

– На якій підставі ми маєм його затримувати? Ми дієм тільки в рамках правового поля. Якщо написана причина смерті. Завтра буде причина смерті, що це не від удару, і ненасильницька смерть, а тромб чи там серце, ну, людина буде незаконно буде утримуватись працівниками міліції.

Родичі загиблого впевнені – це впливова сім’я вбивці вплинула на перебіг експертизи.

Ірина Зінько, сестра загиблого:

– От судмедексперт там, нам так здалося, що там було так само щось домовлено щось з експертизою.

Адвокат родини загиблого обурений. Каже – причини смерті очевидні. І міліція таки мала б затримати нападника.

Олег Мицик, адвокат родини загиблого:

– Крововиливи в шокогенній зоні, як і зовнішні, так внутрішні, вказують на те, що смерть настала від шоку і ймовірно рефлекторної зупинки серця. Тобто причина смерті є очевидна і на поверхні.

Експерт ухилилася від відповіді.

Того, хто завдав смертельного удару, звуть Андрієм. Він дверей не відчиняє. Сусід нападника каже – хлопець завжди був агресивним.

Олександр Боднар, сусід нападника:

– То є дуже тяжка людина. Скільки років, я тут 13 років жию, він постоянно, моя баба-небіжчиця ту жила, він їй на голову налив на воду, кипяток на голову.

Товариші загиблого про нападника знають небагато. Лише те, що він вправлявся в боксі.

Дмитро Стороженко, друг загиблого:

– Його вчили, як бити. Я просто сам в шоці, говорять, що удар був такий – непонятно як. Він знав, куда бити.

А друзі згадують: за годину до загибелі Ігор по телефону просив про допомогу. Утім, чому – не пояснив.

Юрій Михайлишин, приятель загиблого:

– Він десь подзвонив приблизно перша година ночі, тривожним голосом, каже: хлопці, приїдьте, бо в мене проблеми, допоможіть мені. Ми їхали, і так сталося, що машина поламалася по дорозі.

Тіло Ігоря ще в морзі. Попереду – ще одна експертиза. Родичі, приятелі та правоохоронці сподіваються, що причину смерті таки з’ясують і нападника покарають.

Поділитись дописом:


Також радимо переглянути:


Особливості голосування 25 жовтня на місцевих виборах
У селі Жовтанці, 400 учнів не ходять у школу через холод
Відкриття меморіальної дошки новітньому Героєві України (Відео)
Чин перепоховання захисника України Андрія Саксіна (відео)
Освячено меморіальну дошку новітньому герою Дмитру Жукову
Почесну відзнаку «Хрест військового капелана» отримав о. Володимир
Чому зростає злочинність у нашому місті?
Викрадення людини у м. Кам’янка-Бузька. 90-ті повернулись?
Ось так виглядає наше місто з висоти пташиного польоту (аерозйомка)

Відгуки:


Один відгук до допису: Загадкова загибель хлопця у нічному клубі «Озон»

  1. Поліцейський сказав:

    суд мед експерта – звільнити і в тюрягу. мєнтів в тюрягу, п… нема злочину… ї…..сь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *