Загадкова загибель хлопця у нічному клубі «Озон»

Загадкова загибель хлопця в нічному клубі «Озон»

29 жовтня всі головні телеканали України приголомшили відеосюжетом про загибель молодого хлопця – Ігора Масловського, у нічному клубі «Озон».  Цікаво, що до сьогоднішнього вечора, жодної згадки про цю подію в інформаційному полі не було. Пропонуємо переглянути сюжети телеканалу 1+1, ЗІК та ICTV, що вийшли у вечірній ефір.

На Львівщині у місті Кам’янка-Бузька хлопець загадково загинув на дискотеці. – під таким заголовком вийшов у ефір сюжет випуску ТСН на каналі 1+1

Один парубок вдарив іншого і той одразу помер. З камер відеонагляду видно, хто завдав удару потерпілому, утім досі нікому не висунули звинувачень. Адже місцеві експерти у свідоцтві про смерть написали – причина не встановлена. Родичі загиблого хлопця припускають, впливова сім’я кривдника може впливати на слідство. Випуск ТСН. 19:30 за 29 жовтня 2015 року.

Вбивство хлопця на дискотеці на Львівщині намагаються зам’яти – заголовок відеосюжету у програмі Надзвичайні новини на телеканалі ICTV.


Чи покарають убивцю, залежить від судмедекспертів? – це заголовок сюжету телеканалу ЗІК

На Львівщині під час дискотеки загинув хлопець. Трагедія сталася минулого тижня у місті Кам’янка-Бузька. Хлопця досі не поховали, бо немає висновків експертів. А нападник, якого зафільмувала камера спостереження – досі на свободі.

Безкарним залишається вбивство на Львівщині – заголовок публікації телеканалу НТН

Скоїти вбивство та спокійно піти додому. Таке сталося у Кам’янці-Бузькій на дискотеці. Боксер ударом у шию вбив хлопця, скоїв це при свідках, є і відео злочину. Але нападника ніхто не заарештовує. Як це можливо?

Ігор Масловський відпочивав у нічному клубі. О пів на другу ночі хлопець вийшов на терасу і розмовляв зі знайомим. Несподівано до нього наблизився молодик і перед очима в десятків свідків, просто під камерою спостереження – вдарив у шию!

– Ігор хтів зловитися за цей мусорник, здається, або за це перило. Ну, падав. Він хтів просто стриматись. І він не, ну як то кажуть, все.

Швидка приїхала через сорок хвилин і, не повідомивши міліцію, забрала тіло в морг. Тож правоохоронці не змогли навіть належно провести слідчі дії. А убивця спокійно покинув клуб.

Ірина Зінько, сестра загиблого:

– Зі слів людей, він зухвало вже в перший день, як це сталося, ходив от в місті по вулиці і десь, і говорив, можливо, навіть і випивав, і говорив, що йому нічого не буде, що йому все помажуть.

Мати та сестра Ігоря не можуть пережити того, що вбивця може уникнути покарання. Як так сталося, що нападника не затримали – запитання до міліції. Там кажуть – це правова колізія. Судмедексперт чомусь не з’ясував причину смерті.

Сергій Нестерук, заступник керівника Кам’янка-Бузького РВ міліції:

– На якій підставі ми маєм його затримувати? Ми дієм тільки в рамках правового поля. Якщо написана причина смерті. Завтра буде причина смерті, що це не від удару, і ненасильницька смерть, а тромб чи там серце, ну, людина буде незаконно буде утримуватись працівниками міліції.

Родичі загиблого впевнені – це впливова сім’я вбивці вплинула на перебіг експертизи.

Ірина Зінько, сестра загиблого:

– От судмедексперт там, нам так здалося, що там було так само щось домовлено щось з експертизою.

Адвокат родини загиблого обурений. Каже – причини смерті очевидні. І міліція таки мала б затримати нападника.

Олег Мицик, адвокат родини загиблого:

– Крововиливи в шокогенній зоні, як і зовнішні, так внутрішні, вказують на те, що смерть настала від шоку і ймовірно рефлекторної зупинки серця. Тобто причина смерті є очевидна і на поверхні.

Експерт ухилилася від відповіді.

Того, хто завдав смертельного удару, звуть Андрієм. Він дверей не відчиняє. Сусід нападника каже – хлопець завжди був агресивним.

Олександр Боднар, сусід нападника:

– То є дуже тяжка людина. Скільки років, я тут 13 років жию, він постоянно, моя баба-небіжчиця ту жила, він їй на голову налив на воду, кипяток на голову.

Товариші загиблого про нападника знають небагато. Лише те, що він вправлявся в боксі.

Дмитро Стороженко, друг загиблого:

– Його вчили, як бити. Я просто сам в шоці, говорять, що удар був такий – непонятно як. Він знав, куда бити.

А друзі згадують: за годину до загибелі Ігор по телефону просив про допомогу. Утім, чому – не пояснив.

Юрій Михайлишин, приятель загиблого:

– Він десь подзвонив приблизно перша година ночі, тривожним голосом, каже: хлопці, приїдьте, бо в мене проблеми, допоможіть мені. Ми їхали, і так сталося, що машина поламалася по дорозі.

Тіло Ігоря ще в морзі. Попереду – ще одна експертиза. Родичі, приятелі та правоохоронці сподіваються, що причину смерті таки з’ясують і нападника покарають.

Поділитись дописом:


Також радимо переглянути:


Зустріч з головою ОДА Олегом Синюткою (Відео)
Особливості голосування 25 жовтня на місцевих виборах
У селі Жовтанці, 400 учнів не ходять у школу через холод
Відкриття меморіальної дошки новітньому Героєві України (Відео)
Освячено меморіальну дошку новітньому герою Дмитру Жукову
Почесну відзнаку «Хрест військового капелана» отримав о. Володимир
Чому зростає злочинність у нашому місті?
Відбулась духовно-молитовна зустріч учасників АТО
Викрадення людини у м. Кам’янка-Бузька. 90-ті повернулись?

Відгуки:


Один відгук до допису: Загадкова загибель хлопця у нічному клубі «Озон»

  1. Поліцейський сказав:

    суд мед експерта – звільнити і в тюрягу. мєнтів в тюрягу, п… нема злочину… ї…..сь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *