Зустріч з кандидатами на посаду міського голови та у депутати

Повторне голосування з виборів депутатів до Батятицької сільської ради

У неділю, 18 жовтня о 15.00, у приміщенні Кам’янка-Бузького міського кінотеатру, відбудеться представлення кандидатів на посаду міського голови та кандидатів у депутати міської та районної рад.

Запрошуються всі мешканці міста, а також всі, кому цікаві програмами та політичні погляди кожного з кандидатів на майбутнє нашого міста.

Офіційне оголошення з сайту Кам’янка-Бузької міської ради:

Керуючись пунктом дев’ятим частини п’ятої, пунктом шостим частини шостої статті 25 Закону України про місцеві вибори, Кам’янка-Бузька міська територіальна виборча комісія організовує зустріч кандидатів у депутати, кандидатів на посаду міського голови з виборцями у неділю, 18 жовтня 2015 року, у приміщенні кінотеатру м. Кам’янка-Бузька о 15.00 год.

Приєднуйтесь до зустрічі, щоб знати своїх майбутніх депутатів в обличчя! Приходьте усі, кому не байдуже життя нашого міста чи району в цілому!

Поділитись дописом:


Також радимо переглянути:


Відкрито меморіальну дошку герою АТО
Результати виборів до сільських та селищних рад району
Повторні вибори депутатів Батятицької сільської ради
Освячено меморіальну дошку новітньому герою Дмитру Жукову
Почесну відзнаку «Хрест військового капелана» отримав о. Володимир
Кам’янецькі надзвичайники врятували чоловіка
Хресна Хода центральними вулицями міста
Викрадення людини у м. Кам’янка-Бузька. 90-ті повернулись?
Ремонт дороги по вул. Львівська з 4 по 14 травня

Відгуки:


5 відгуків до допису: Зустріч з кандидатами на посаду міського голови та у депутати

 1. Роман сказав:

  А чи правду говорять людям кандидати на міського голову?

  Шановні краяни!

  Так, в неділю 18 жовтня, в м. Кам’янка-Бузька приходила зустріч виборців з кандидатами на міського голову. І один із кандидатів, вік якого належить до людини похилого віку, так як йому виповнилося в жовтні вже 66 років, а саме Янишину Ярославу Степановичу, який на запитання про використання коштів на реконструкцію очисних споруд в м.Кам’янка–Бузька відповів, що він нічого не знає, а цим питанням займався Стражник Роман Михайлович. Я розумію, що людям похилого віку властиво забувати, я хочу нагадати добродію Янишину Я. С. хронологію тих подій.
  По – перше: в липні 2003 року я був призначений на посаду головного спеціаліста в районніq раді по управлінню комунальним майном та нагляду за будівництвом, а з квітня 2006 року я не працював вже в районні раді, так як хворів і був звільнений.
  Однак за період своєї роботи на даній посаді, мною було проведено велику кількість перевірок і зекономлено сотні тисяч гривень бюджетних коштів за порушення, які було виявлено. Я можу нагадати Вам і будівництво Горпинської школи, де вартість підвіконників дорівнювала чуть не вартості пластикових вікон, тобто ціни на підвіконники були завишені у 2004 році на 30 тис. грн. Я вже не говорю, про порушення, які мали місце у встановлені даху, сходової клітки, підлоги та інше.
  Знаючи, що міські очисні споруди знаходяться у критичному стані районна рада, депутатський корпус у 2004 році виділили кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації, на реконструкцію очисних споруд у місті. Вартість всіх робіт повинна була становити 3.5 млн. грн. з урахуванням інфляції. На той час, в проект була закладена ново технологія Dyna Sand, очистка води забезпечувалась 80-90%. Наш район було включено у фінансування як державними так і обласними програмами, документація була виготовлена у 2005р., а фінансування почалося у кінці 2006., яке йшло через районну державну адміністрацію. Коштами керували, Ви, дибродію Янишин Я.С., а не спеціаліст районної ради, якого вже тоді було звільнено з посади. Так за вашу каденцію з 2006-2010 рр. було витрачено коштів на суми, як звітував п.Думанський М.В. біля 6 млн. грн., але ніяких конкретних робіт так і виконано не було. Пора брати на себе відповідальність пане екс-голово РДА.
  У неділішньому виступі ви говорили про інвесторів яких необхідно залучати, але давайте пригадайте,що ви зробили з паном Марківським В., який як інвестор хотів відновити роботу Батятицького свинокомплексу. З фірмою Агро-марк, яка прийшла в район, щоб засівати на той час запущені поля, які не оброблялися і зелене світло для них засвітилося, як ви почали їздити на новій Тойоті кемрі. Також дивним було і те , що хлібопекарня заводу Продтоварів, яка була так необхідна для жителів району була закрита, разом з тим десятки місць скорочено. Відповідь одна, ви дали зелене світло в хлібопекарні в с.Жовтанці , якою керує ваша родина. Можна було багато чого писати і нагадувати, але пане Ярослав ми знаємо ваш цинізм, зверхність у ставленні до підлеглих людей. Не робіть такого більше у вашому віці. Адже перед Богом, рано чи пізно, потрібно буде відповісти.
  З повагою Р. Стражник

  Стражник Р. М. – пенсіонер.

  • Володимир сказав:

   Зустріч депутатів; 6 грудня 2015р. 14:00 райрада. Ми “Народна рада” вас підтримуємо. Цінуємо вашу роботу п.СтражникР.М. Приєднуйтись до нас. Спільно будем творити добробут для Кам’янетчини. Нас однодумців уже = 26 чол. Помагаєм людям ГО”Правопростір”. Хто ще з нами?

 2. студ сказав:

  факт – цікаво

  • Володимир сказав:

   Зустріч з депутатами в райраді. м.К-Бузька. 06.12.2015р. 14:00 тел.0934230462 Запрошую небаєдужих за долю своїх дітей, внуків. Ми ідем “Народна рада” = 15чол Хто з нами. Гайда жителі Кам’янетчини на зустріч з нашими депутатами. Хай розповідують кожного місяця нам,хто краде для любих пропихинців в райраду злодіїв. Ті що сами себе нам підставляють на виборах. Берем на контроль використання коштів.

 3. Володимир сказав:

  Якщо так Янишин Р.М. неробив нічого. А гроші громади потринькав на цукарки внукам. То він дуже когось любить, і його теж хтось дуже любить. Це правду. Тож хто ці діти?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *