Зустріч з кандидатами на посаду міського голови та у депутати

Повторне голосування з виборів депутатів до Батятицької сільської ради

У неділю, 18 жовтня о 15.00, у приміщенні Кам’янка-Бузького міського кінотеатру, відбудеться представлення кандидатів на посаду міського голови та кандидатів у депутати міської та районної рад.

Запрошуються всі мешканці міста, а також всі, кому цікаві програмами та політичні погляди кожного з кандидатів на майбутнє нашого міста.

Офіційне оголошення з сайту Кам’янка-Бузької міської ради:

Керуючись пунктом дев’ятим частини п’ятої, пунктом шостим частини шостої статті 25 Закону України про місцеві вибори, Кам’янка-Бузька міська територіальна виборча комісія організовує зустріч кандидатів у депутати, кандидатів на посаду міського голови з виборцями у неділю, 18 жовтня 2015 року, у приміщенні кінотеатру м. Кам’янка-Бузька о 15.00 год.

Приєднуйтесь до зустрічі, щоб знати своїх майбутніх депутатів в обличчя! Приходьте усі, кому не байдуже життя нашого міста чи району в цілому!

Поділитись дописом:


Також радимо переглянути:


Відкрито меморіальну дошку герою АТО
Списки кандидатів у депутати до Кам'янка-Бузької районної ради
Списки кандидатів у депутати до Кам’янка-Бузької міської ради
Результати виборів до сільських та селищних рад району
Юрист відповість на питання щодо пільг для учасників АТО
Результати виборів до Кам'янка-Бузької районної ради
Повторні вибори депутатів Батятицької сільської ради
Кам’янецькі надзвичайники врятували чоловіка
Ремонт дороги по вул. Львівська з 4 по 14 травня

Відгуки:


5 відгуків до допису: Зустріч з кандидатами на посаду міського голови та у депутати

 1. Роман сказав:

  А чи правду говорять людям кандидати на міського голову?

  Шановні краяни!

  Так, в неділю 18 жовтня, в м. Кам’янка-Бузька приходила зустріч виборців з кандидатами на міського голову. І один із кандидатів, вік якого належить до людини похилого віку, так як йому виповнилося в жовтні вже 66 років, а саме Янишину Ярославу Степановичу, який на запитання про використання коштів на реконструкцію очисних споруд в м.Кам’янка–Бузька відповів, що він нічого не знає, а цим питанням займався Стражник Роман Михайлович. Я розумію, що людям похилого віку властиво забувати, я хочу нагадати добродію Янишину Я. С. хронологію тих подій.
  По – перше: в липні 2003 року я був призначений на посаду головного спеціаліста в районніq раді по управлінню комунальним майном та нагляду за будівництвом, а з квітня 2006 року я не працював вже в районні раді, так як хворів і був звільнений.
  Однак за період своєї роботи на даній посаді, мною було проведено велику кількість перевірок і зекономлено сотні тисяч гривень бюджетних коштів за порушення, які було виявлено. Я можу нагадати Вам і будівництво Горпинської школи, де вартість підвіконників дорівнювала чуть не вартості пластикових вікон, тобто ціни на підвіконники були завишені у 2004 році на 30 тис. грн. Я вже не говорю, про порушення, які мали місце у встановлені даху, сходової клітки, підлоги та інше.
  Знаючи, що міські очисні споруди знаходяться у критичному стані районна рада, депутатський корпус у 2004 році виділили кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації, на реконструкцію очисних споруд у місті. Вартість всіх робіт повинна була становити 3.5 млн. грн. з урахуванням інфляції. На той час, в проект була закладена ново технологія Dyna Sand, очистка води забезпечувалась 80-90%. Наш район було включено у фінансування як державними так і обласними програмами, документація була виготовлена у 2005р., а фінансування почалося у кінці 2006., яке йшло через районну державну адміністрацію. Коштами керували, Ви, дибродію Янишин Я.С., а не спеціаліст районної ради, якого вже тоді було звільнено з посади. Так за вашу каденцію з 2006-2010 рр. було витрачено коштів на суми, як звітував п.Думанський М.В. біля 6 млн. грн., але ніяких конкретних робіт так і виконано не було. Пора брати на себе відповідальність пане екс-голово РДА.
  У неділішньому виступі ви говорили про інвесторів яких необхідно залучати, але давайте пригадайте,що ви зробили з паном Марківським В., який як інвестор хотів відновити роботу Батятицького свинокомплексу. З фірмою Агро-марк, яка прийшла в район, щоб засівати на той час запущені поля, які не оброблялися і зелене світло для них засвітилося, як ви почали їздити на новій Тойоті кемрі. Також дивним було і те , що хлібопекарня заводу Продтоварів, яка була так необхідна для жителів району була закрита, разом з тим десятки місць скорочено. Відповідь одна, ви дали зелене світло в хлібопекарні в с.Жовтанці , якою керує ваша родина. Можна було багато чого писати і нагадувати, але пане Ярослав ми знаємо ваш цинізм, зверхність у ставленні до підлеглих людей. Не робіть такого більше у вашому віці. Адже перед Богом, рано чи пізно, потрібно буде відповісти.
  З повагою Р. Стражник

  Стражник Р. М. – пенсіонер.

  • Володимир сказав:

   Зустріч депутатів; 6 грудня 2015р. 14:00 райрада. Ми “Народна рада” вас підтримуємо. Цінуємо вашу роботу п.СтражникР.М. Приєднуйтись до нас. Спільно будем творити добробут для Кам’янетчини. Нас однодумців уже = 26 чол. Помагаєм людям ГО”Правопростір”. Хто ще з нами?

 2. студ сказав:

  факт – цікаво

  • Володимир сказав:

   Зустріч з депутатами в райраді. м.К-Бузька. 06.12.2015р. 14:00 тел.0934230462 Запрошую небаєдужих за долю своїх дітей, внуків. Ми ідем “Народна рада” = 15чол Хто з нами. Гайда жителі Кам’янетчини на зустріч з нашими депутатами. Хай розповідують кожного місяця нам,хто краде для любих пропихинців в райраду злодіїв. Ті що сами себе нам підставляють на виборах. Берем на контроль використання коштів.

 3. Володимир сказав:

  Якщо так Янишин Р.М. неробив нічого. А гроші громади потринькав на цукарки внукам. То він дуже когось любить, і його теж хтось дуже любить. Це правду. Тож хто ці діти?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *